Trwa ładowanie...

Militarny ranking - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Militarny ranking to serial dokumentalny z 2016 roku, wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Poznajemy z niego historię wielkich przywódców, znaczących dla świata bitew oraz odkryć, kluczowych dla nowoczesnej technologii XX i XXI wieku.

Militarny rankingMilitarny rankingŹródło: WP Pilot
d2r2o1g
d2r2o1g

Militarny ranking - co to za program

Serial odkrywa przed nami sekrety największych technologicznych osiągnięć okresu XX i XXI wieku. Porusza także tematy wielkich politycznych decyzji i sekretów, które wpłynęły na losy świata. Pierwsze odcinki serialu powstały w roku 2016. Jego twórcą jest Marc Tiley, reżyser znany m.in. z filmu Cud na rzece Hudson. Jak dotąd powstał jeden sezon serialu, na który składa się 10 odcinków.

Militarny ranking - prowadzący

Tematy poruszane w serialu wkładane są przez narratora, którego rolę pełni aktor, Richard Lintern. Drugą osobą prowadzącą jest specjalista - historyk, Mark Felton.

Militarny ranking - odcinki

Ten program dokumentalny to 10 odcinków, opisujących niezwykłe wydarzenia i osiągnięcia, które zapisały się grubą kreską w historii świata. Porusza on tematykę tworzenia nowoczesnych urządzeń, maszyn wojskowych i pojazdów, które przyczyniły się do rozwoju cywilizacji. Opowiada także o wielu strategicznych, owianych dotąd widmem tajemnicy, decyzjach, podejmowanych przez wielkich wodzów, które zaważyły na losach świata. Poznajemy w nim także sylwetki charyzmatycznych przywódców, którzy dzięki swej niezwykłej energii i sile charakteru potrafili pociągnąć za sobą rzesze ludzi. Nie brakuje również tematyki wielkich bitew, które zmieniły bieg historii.

Odcinki trwają około pięćdziesięciu minut. Każdy z nich przedstawia 10 nieznanych dotąd przeciętnemu człowiekowi historii bądź odkryć, które miały miejsce na przestrzeni XX i XXI wieku.

d2r2o1g

Militarny ranking - gdzie obejrzeć

W Polsce serial można obejrzeć w programie Polsat Viasat History. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2r2o1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r2o1g