Trwa ładowanie...

Miejsce zbrodni: Starożytność - oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Miejsce zbrodni: Starożytność to pięcioodcinkowy serial dokumentalny, który został wyprodukowany przez niemiecką stację telewizyjną ZDF w 2019 roku. Produkcja należy do serii programów historyczno-kryminalnych, w których naukowcy z różnych dziedzin starają się rozwiązać najbardziej tajemnicze morderstwa w historii świata oraz poznać ich szczegółowy przebieg.

Miejsce zbrodni StarożytnośćMiejsce zbrodni StarożytnośćŹródło: WP Pilot
d30o0x6
d30o0x6

Miejsce zbrodni: Starożytność – co to za program

Program Miejsce zbrodni: Starożytność w reżyserii Stephana Arapovicia i Thomasa Langelageprzybliża widzom szczegóły najciekawszych zbrodni starożytności. W procesie odkrywania przeszłości na nowo, twórcy korzystają z pomocy techników, historyków i kryminologów dysponujących najnowszym sprzętem badawczym. Każdy odcinek przybliża nie tylko profil ofiary, ale też potencjalnego mordercy, skupiając się tym samym na aspektach psychologicznych bohaterów z przeszłości.

Miejsce zbrodni: Starożytność – prowadzący

Każdy z odcinków Miejsca zbrodni: Starożytność jest prowadzony przez Steve’a Zahnera, który z pomocą wykwalifikowanych specjalistów prowadzi śledztwo, dotyczące zabójstwa popełnionego tysiące lat wcześniej.

Miejsce zbrodni: Starożytność – odcinki

Każdy z pięćdziesięciominutowych odcinków programu Miejsce zbrodni: Starożytność skupia się na kilku zbrodniach popełnionych w czasach starożytnych. Widzowie mają okazję zapoznać się między innymi z okolicznościami śmierci słynnego Ötziego, macedońskiego króla Filipa II oraz faraona Ramzesa III. Każde z omawianych morderstw jest związane z tajemnicą dotyczącą sprawców i okoliczności popełnienia zbrodni, co jest jeszcze bardziej utrudnione przez czas, który upłynął od momentu całego zdarzenia. Naukowcy bazują na najnowocześniejszych technikach kryminalistycznych, aby z pozostawionych szczątków i informacji uzyskać dane, które pozwolą rozwiązać najciekawsze sprawy.

Miejsce zbrodni: Starożytność - gdzie obejrzeć

Program Miejsce zbrodni: Starożytność jest emitowany w polskiej wersji językowej na kanale Polsat Viasat History. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d30o0x6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30o0x6