Trwa ładowanie...

Miasto skarbów - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Miasto skarbów to nieprawdopodobna historia, która poruszy każdego. Historia kryminalna przeplata się z rodzinną tragedią dwójki sióstr, które nie potrafią zapomnieć o przeszłości. Serial pełen jest intryg i wartkiej akcji. Każdy odcinek dostarcza wielu emocji, przez co trudno jest oderwać się od ekranu.

Miasto skarbówMiasto skarbówŹródło: YouTube
d192b9k
d192b9k

Miasto skarbów - co to za serial

Miasto skarbów to polski serial kryminalno-sensacyjny, który swoją premierę miał we wrześniu 2017 roku. Serial wyprodukowany został z ramienia Telewizji Polskiej.

Miasto skarbów - twórcy

Reżyserem pierwszy sześciu odcinków serialu jest Marcin Ziębiński, znany z takich hitów filmowych jak Banksterzy czy Dublerzy. Twórcą kolejnych siedmiu odcinków i zrazem pomysłodawcą serialu jest dziennikarz radiowy - Piotr Jaworski. Za scenariusz odpowiada Dawid Rot.

Miasto skarbów - odcinki

Na serial składa się 13 odcinków, które trwają około 43 minut. Historia Miasta skarbów zamyka się w jednym sezonie.

Miasto skarbów - fabuła

Serial opowiada historię dwóch sióstr- Alicji i Ewy. Alicja wraca do rodzinnego miasta i podejmuje pracę w dziale policji, który próbuje namierzyć osoby odpowiedzialne za falsyfikowanie i kradzież dzieł sztuki. Ze względu na swoje wykształcenie opiniuje w kwestii autentyczności obrazów. Natomiast jej siostra Ewa stoi w opozycji do działań Alicji, gdyż odpowiada za rabunki cennych obrazów. W serialu przedstawiona zostaje ich skomplikowana relacja. Losy sióstr splatają się w serialu, jednak ich pierwotne motywacje mogą przybrać niespodziewany dla widza obrót.

d192b9k

Miasto skarbów - bohaterowie

Alicja jest zasłużoną historyczką sztuki, a Ewa działa w ramach organizacji przestępczej, której celem jest kradzież słynnych obrazów i rzeźb. Ważną rolę w serialu pełni też Moryc Szaron, partner Alicji, który jednocześnie zaangażowany jest w przestępcze działania siostry Ewy. Przedstawicielem policji, z którym współpracuje Alicja, jest komisarz Michał Szatner.

Miasto skarbów - obsada

  • w rolę Alicji Wakar wciela się Aleksandra Popławska, znana z hitu kinowego pt.: Kobiety Mafii oraz z serialu Belfer,
  • Ewa Wakar grana jest przez Magdalenę Różczkę, która zaangażowana była w znane produkcje, takie jak Czas honoru czy seria świątecznych filmów Listy do M,
  • jako komisarz Michał Szatner występuje Piotr Głowacki,
  • Adam Ferency wciela się w rolę Moryca Szarona.

Miasto skarbów - gdzie oglądać

Serial Miasto skarbów zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d192b9k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d192b9k