Trwa ładowanie...

Magia polskiej przyrody - oglądaj online w TV - twórcy, odcinki, gdzie obejrzeć

Magia polskiej przyrody to serial dokumentalny ukazujący wspaniałości krajobrazu, fauny i flory różnych regionów Polski. Jego produkcja zakończyła się w 2018 roku.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjne
d1dcnb2
d1dcnb2

Magia polskiej przyrody – co to za serial?

Założeniem programu jest ukazanie piękna polskiej natury w konkretnych częściach kraju. W każdym odcinku twórcy zabierają widzów do miejsc takich jak delta Świny czy Zalew Zegrzyński. Możemy dowiedzieć się, jak miejsca te wyglądają podczas każdej z pór roku. W każdym epizodzie pojawiają się również fascynujące gatunki zwierząt żyjące w Polsce.

Magia polskiej przyrody – twórcy

Za reżyserię programu odpowiada Krzysztof Chomicz - fotograf natury. Jest on również głównym producentem tego serialu.

Magia polskiej przyrody – odcinki

Program składa się z dziesięciu odcinków przedstawiających cały istniejący w Polsce ekosystem. Każdy epizod trwa około pół godziny. Odcinek o podtytule Uroki Wielkopolski to ósmy odcinek w cyklu Magia polskiej przyrody. Przedstawione są w nim dwa parki narodowe, które znajdują się na terenie Wielkopolski, parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody i obszary chronione Natura 2000.

Magia polskiej przyrody – gdzie obejrzeć?

Program można oglądać na kanałach PLANETE+, TVP1 oraz TVP2. Zawsze, gdy serial dokumentalny Magia polskiej przyrody jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1dcnb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dcnb2