Trwa ładowanie...

Magia nagości - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Wybieranie partnera na podstawie jego nagiego ciała? Dla niektórych to dobry pomysł. Takimi osobami są uczestnicy programu Magia nagości, którzy mają zdecydować się na swojego wybranka spośród kilku całkowicie nagich osób.

Magia nagościMagia nagościŹródło: WP Pilot
d13etoq
d13etoq

Magia nagości - co to za program?

Magia nagości to program pochodzący z Anglii. Doczekał się również innych wersji - niemieckiej oraz duńskiej. W roku 2021 zdecydowano się także na powstanie edycji polskiej. Program polega na tym, że mężczyzna lub kobieta widzą jedynie nagie ciała reszty uczestników. Na tej podstawie muszą oni wytypować dwie osoby, które najbardziej im się podobają. W kolejnym etapie zostają pokazane twarze kandydatów i wówczas uczestnik lub uczestniczka muszą zdecydować, z którym z nich pójdą na randkę. Założeniem programu jest sprawdzenie, czy wybranie osoby na podstawie cech fizycznych może być gwarantem udanego związku. Twórcy Magii nagości stawiają sobie także za cel przełamanie powszechnie panujących stereotypów. Program ma pokazywać, że piękno jest pojęciem względnym i każdy widzi je inaczej. W programie ciała nie będą poddane żadnemu retuszowi ani makijażowi, widzowie będą mogli więc zobaczyć pełną naturalność człowieka i przekonać się, że nie ma uniwersalnego ciała, które podoba się każdemu.

Magia nagości - odcinki

Magia nagości pierwszy raz emitowana była w marcu 2019 roku. Za produkcję polskiej wersji programu odpowiadać będzie firma Jake Vision. Jeden odcinek Magii nagości trwa ok. 45 minut.

Magia nagości - oglądalność

Program Magia nagości cieszy się ogromną popularnością. W naszym kraju bardzo dużo osób oglądało odcinki zagraniczne, w związku z czym zdecydowano się na stworzenie edycji w wersji polskiej. Popularność programu rośnie także w innych krajach Europy, np. Niemczech. Wszystkie dotychczasowe edycje programu zgromadziły widownię w liczbie średnio 103 tysięcy osób. Poszczególne serie ogląda od 30 do nawet 50 tysięcy ludzi.

d13etoq

Magia nagości - gdzie oglądać

Program Magia nagości zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d13etoq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13etoq