Trwa ładowanie...

Magazyn śledczy Anity Gargas – oglądaj online w TV – co to za program, prowadząca, gdzie obejrzeć

Istnieją programy, których celem nie jest rozrywka czy poprawa humoru ludzi, ale niesienie im pomocy. Jednym z takich programów jest Magazyn śledczy Anity Gargas. Mimo poruszania trudnych spraw, w programie można spróbować zrozumieć ludzkie intencje dotyczące podejmowania różnych działań.

Magazyn śledczy Anity GargasMagazyn śledczy Anity GargasŹródło: YouTube.com
d1mxv58
d1mxv58

Magazyn śledczy Anity Gargas - co to za program

Magazyn śledczy Anity Gargas jest to wyprodukowany w Polsce program kryminalny, który jest nadawany z przerwami od 7 września 2016 roku. Program skupia się na pomocy ludziom, mającym różnego rodzaju problemy. Ujawniane są w nim przypadki nadużycia, a nawet łamania prawa. Poza tym program pokazuje afery i skandale, które widz może kojarzyć z pierwszych stron gazet. Gargas prezentuje nieznane dokumenty, dowody oraz świadków zdarzeń z tych przypadków. Za reżyserię odcinków odpowiada sama prowadząca, która od połowy marca 2020 roku, czyli wybuchu epidemii jest jedyną osobą, z której udziałem nagrywane są odcinki.

Magazyn śledczy Anity Gargas - prowadzący

Prowadzącą program jest Anita Gargas, czyli polska dziennikarka, która specjalizuje się w dziennikarstwie śledczym. Z kolei lektorem, którego głos można często w produkcji usłyszeć, jest Robert Samot, który w zawodzie jest już od 1986 roku.

Magazyn śledczy Anity Gargas - odcinki

Do tej pory ukazało się ponad 170 odcinków programu. Ich średni czas trwania to około 25 minut. Oto niektóre tematy, które są poruszane w odcinkach programu:

  • odcinek z 12.11.2020r. - w odcinku poruszana jest sprawa patologii samorządowych w Łodzi;

  • odcinek 05.11.2020r. - w tym odcinku poruszana jest sprawa Romana Giertycha oraz Ryszarda Krauzego;
  • odcinek 29.10.2020r. - w tym odcinku poruszana jest sprawa pewnej firmy, która wygrała konkurs na rozminowanie dna w Porcie Gdańskim i otrzymała z Urzędu Miasta miliony złotych;
  • odcinek 22.10.2020r. - w tym odcinku poruszana jest sprawa Sławomira Nowaka, byłego ministra PO;
  • ocinek 15.10.2020r. - w tym odcinku odsłaniane są kulisy 10-letnich rządów Hanny Zdanowskiej w Łodzi.

d1mxv58

Magazyn śledczy Anity Gargas - gdzie oglądać

Magazyn śledczy Anity Gargas to program, który emitowany jest w telewizji na kanale TVP1. Na przestrzeni lat zmieniała się pora emisji owego programu. Na początku od jesieni 2016 do wiosny 2017 program był emitowany w środy o godz. 21:45. Następnie zostało to zmienione i był on emitowany od jesieni 2017 do zimy 2018 roku o godz. 21:45 we wtorki. Od wiosny 2018 do wiosny 2020 czas emisji zmienił się na godz. 22:20 w czwartki. Obecnie program jest emitowany we wtorki o godz. 18:55.

Magazyn śledczy Anity Gargas zawsze gdy jest emitowany w telewizji, można oglądać na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

d1mxv58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mxv58