Trwa ładowanie...

Magazyn kryminalny 997- oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Magazyn kryminalny 997 to program, który emitowany był z przerwami na antenie TVP 2 od 15 października 1986 roku do 5 października 2017 roku. Później od 8 marca 2018 roku można było go oglądać na antenie TVP 1, a przez pewien czas także na antenie TVP Info. W 1993 roku program został zdjęty z anteny na dwa lata, ponieważ Komendant Główny Policji zakazał współpracy w tworzeniu tej audycji telewizyjnej.

Magazyn kryminalny 997Magazyn kryminalny 997Źródło: WP Pilot
d2x7ysr
d2x7ysr

Magazyn kryminalny 997 – co to za program?

Program telewizyjny obecnie prowadzony przez Dariusza Bohatkiewicza. Jego celem jest poszukiwanie przestępców, dzięki pomocy publiczności oglądającej program odtwarza on z pomocą policji i statystów niewyjaśnione sprawy kryminalne z przeszłości. Pomysłodawcą do utworzenia programu w Polsce był Bogusław Wołoszański, który zainspirował się brytyjskim programem Crimewatch UK. Jego początkową nazwą było 997. Produkcją zajmuje się Telewizja Łódź.

Magazyn kryminalny 997 - odcinki

Do 16 kwietnia 2020 roku wyemitowano 1354 odcinki trwające po 40 minut. W każdym z nich odtwarzane są dwie niewyjaśnione przez policję sprawy kryminalne. Dzięki odtwarzaniu zaistniałych w przeszłości zdarzeń przy pomocy policji i statystów ochotników, telewidzowie po obejrzeniu mogą pomóc w rozwikłaniu spraw przesyłając informacje i spostrzeżenia pomocne w śledztwie. Dostępna jest infolinia dyżurowania przez policyjnych ekspertów w trakcie emisji programu oraz godzinę po jego zakończeniu.

Magazyn kryminalny 997 - prowadzący

W 1995 roku policja wycofała swoje zarzuty i emisję wznowiono. Do roku 1990 prowadzącym był płk Jan Płócienniczak, następnie jego rolę przejął Michał Fajbusiewicz, a od 2018 roku prowadzi go Dariusz Bohatkiewicz.

Magazyn kryminalny 997 - nagrody

W 1987 roku pierwszy prowadzący programu Jan Płócienniczak otrzymał pierwszą w historii dla TVP nagrodę Wiktora w kategorii Najlepsza osobowość telewizyjna roku.

d2x7ysr

Magazyn kryminalny 997 - gdzie oglądać?

Magazyn kryminalny 997 zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2x7ysr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x7ysr