Trwa ładowanie...

MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką - online w TV - prowadząca, gdzie oglądać

Świadomość zdrowego odżywiana i tego, jak bardzo jest ono ważne w życiu każdego człowieka obecnie znacząco wzrosła. W telewizji pojawiają się nowe programy, które poruszają tematy związane z tym, co trafia na nasz talerz. Jednym z nich jest MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką.

MądrzeJemy z Katarzyną BosackąMądrzeJemy z Katarzyną BosackąŹródło: WP Pilot

MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką - co to za program

MądrzeJemy jest programem, którego uczestnicy przechodzą przemianę w kwestii swoich nawyków żywieniowych. Wszystko pod nadzorem Katarzyny Bosackiej, która ma za zadanie dopilnować, aby czwórka biorących udział w programie uczestników, była zdolna do znalezienia odpowiedzi na pytania: "Jak jeść zdrowo?" oraz "Czy istnieją zdrowsze zamienniki dla różnych znanych, ale niekoniecznie zdrowych produktów?". Na zrealizowanie tych założeń uczestnicy programu MądrzeJemy mają dziesięć tygodni.

W każdym odcinku prowadząca doradza, jakie produkty wybierać do spożycia, aby mieć pewność, że je się mądrze oraz zdrowo. Poza tym będzie sprawdzać etykiety produktów na półkach sklepowych, aby rozszyfrować ich skład i wyjaśnić, które ze składników są zdrowe, a które szkodliwe dla organizmu człowieka. MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką odwiedzi również gospodarstwa lokalnych producentów, aby zaprezentować widzom, w jakich miejscach powstają najlepszej jakości produkty spożywcze.

MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką - prowadząca

Program jest prowadzony przez Katarzynę Bosacką, polską dziennikarkę prasową oraz telewizyjną, która jest również autorką różnych publikacji na temat zdrowia, medycyny, nauki oraz urody.

MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką - odcinki

Premiera pierwszego odcinka odbyła się 24 października 2020. Nowe odcinki emitowane są co tydzień, w sobotę. O czym są? Np. bohaterem pierwszego odcinka zostało jajko, które określono mianem polskiego ''superfood''. Omówiono jego zalety i korzyści, jakie niesie ze sobą spożywanie jajek, a przy okazji obalono kilka mitów, jakie krążą o tym produkcie spożywczym.

MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką - gdzie oglądać

Program można oglądać w telewizji na kanałach: TVN oraz TTV. MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.