Trwa ładowanie...

Madam Secretary – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć?

Madam Secretary to amerykański dramat polityczny, który porusza szereg istotnych współczesnych problemów. Produkcja umiejętnie ukazuje przeplatające się problemy i wyzwania życia prywatnego, jak i codziennego, stojące przed kobietą pełniącą stanowisko do tej pory zajmowane głównie przez mężczyzn. Nie brakuje emocji, intryg oraz skomplikowanych relacji międzyludzkich. To wszystko zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

Madam SecretaryMadam SecretaryŹródło: YouTube

Madam Secretary – co to za serial?

Madam Secretary jest amerykańskim serialem politycznym, który przedstawia historię niezwykłej kobiety, Elizabeth Faulkner McCord. Jest wykształcona, obyta towarzysko oraz charyzmatyczna. W pewnym momencie decyduje się na kolejny ważny krok w swojej karierze zawodowej i obejmuje stanowisko amerykańskiej Sekretarz Stanu. To dopiero początek wielu zmian i nieprzewidywalnych wydarzeń, które od tej pory będą miały miejsce w jej życiu.

Madam Secretary – twórcy

Za powstanie serialu odpowiada Barbara Hall, znana amerykańska pisarka i producentka telewizyjna. Producenci wykonawczy to Lori McCreary, Tracy Mercer oraz Morgan Freeman. Dystrybucją z kolei zajęła się firma CBS Television Distribution.

Madam Secretary – odcinki

Serial obejmuje sześć sezonów i stanowi spójną historię. Większość z nich składa się z podobnej liczby odcinków. Sezon pierwszy i czwarty posiadają 22 odcinki, natomiast sezony drugi i trzeci – 23. Sezon piąty to 20 odcinków, natomiast szósty, finałowy, składa się z 10 odcinków. Poszczególne odcinki posiadają zbliżoną długość wynoszącą około 43 minuty.

Madam Secretary – fabuła

Madam Secretary to opowieść o ambitnej kobiecie, która musi radzić sobie w środowisku, które wciąż pozostaje zdominowane przez mężczyzn. Elizabeth McCord, profesor politologii z doświadczeniem w pracy w CIA, obejmuje prestiżowe stanowisko amerykańskiej Sekretarz Stanu. Fabuła skupia się na ukazaniu losów kobiety, która stara się połączyć umiejętne zarządzanie interesem państwowym wraz z wyzwaniami życia prywatnego. Historia obfituje w polityczne intrygi, skomplikowane związki oraz emocjonujące momenty.

Madam Secretary – bohaterowie

Główna bohaterka to Elizabeth McCord, ambitna kobieta, która rozpoczyna pracę w amerykańskim rządzie. Na ekranie pojawiają się jej współpracownicy – Nadine, Blake, a także prezydent oraz jej rodzina – mąż Henry i córka Elizabeth.

Madam Secretary – obsada

W roli głównej występuje Tea Leoni. W jej męża wciela się Tim Daly, a w najstarszą córkę - Wallis Currie-Wood. Na ekranie pojawia się Bebe Neuwirth jako Nadine, oraz Erich Bergen jako Blake. Brata głównej bohaterki odgrywa Eric Stoltz.

Madam Secretary – gdzie oglądać?

Zawsze, gdy serial Madame Secretary jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.