Trwa ładowanie...

MacGyver - online w TV - bohaterowie, fabuła, gdzie obejrzeć

MacGyver to serial kultowy, podobnie jak tytułowy bohater. Zrobi coś z niczego, rozwiąże sprawę, z którą inni nie mogli sobie poradzić. Jeśli jeszcze nigdy nie widzieliście tej produkcji, najwyższy czas to nadrobić.

MacGyverMacGyverŹródło: WP Pilot

MacGyver to amerykański serial, emitowany w latach 1985-1992. Polscy widzowie mogli go oglądać od 1991 roku. Chociaż nowe epizody od dawna nie powstają, widzowie wciąż wracają do przygód Angusa MacGyvera. Powstało siedem serii, liczących łącznie 139, trwających ok. 45 minut, odcinków.

Serial wymyślił Lee David Zlotoff, za produkcję odpowiadał Henry Winkler. Produkcja ma na swoim koncie dwie Złote Szpule, a także cztery nominacje do nagród Emmy.

MacGyver - fabuła

Fabuła serialu toczy się wokół postaci Angusa MacGyvera, tajnego agenta, który pracuje dla Phoenix Foundation oraz Departamentu Usług Zewnętrznych, fikcyjnej agencji rządu Stanów Zjednoczonych. Serial często porusza istotne kwestie społeczne.

MacGyver - bohaterowie

Głównym bohaterem serialu jest tytułowy MacGyver - Angus. Z wykształcenia jest fizykiem, ma encyklopedyczną wiedzę dotyczącą tej nauki. Nic dziwnego, że jest w stanie rozwiązywać problemy, korzystając z tego, co ma pod ręką. Jego standardowym ekwipunkiem jest szwajcarski scyzoryk, taśma klejąca, czasem przydają się także zapałki. Główny bohaterem woli nie posługiwać się bronią palną (wszystko za sprawą przypadkowej śmierci jednego z jego przyjaciół), preferuje pokojowe rozwiązania. Tylko trzy razy wykorzystuje broń zgodnie z jej przeznaczeniem, w pozostałych przypadkach korzysta z jej części, aby stworzyć preferowane przez siebie rozwiązania

Gdy nie walczy ze złoczyńcami, MacGyver angażuje się społecznie. Główny bohater to ciekawa postać, pokazuje gdy się boi, widzimy, że coś go boli - a to nie jest coś, co obserwujemy u innych agentów.

MacGyver - obsada

Tytułowego MacGyvera zagrał Richard Dean Anderson. Oprócz niego w serialu wystąpili m.in.:

  • Dana Elcar - zagrał Pete’a Thorntona, szefa i zarazem najlepszego przyjaciela głównego bohatera,
  • Bruce McGill - Jack Dalton, przyjaciel MacGyvera, jest pilotem,
  • Michael Des Barres - jako Murdoc Cook, zamachowiec, główny antagonista,
  • Teri Hatcher - Penny Parker, czarny charakter.

MacGyver - gdzie obejrzeć

Produkcja powraca na antenę różnych stacji telewizyjnych. Gdy jest emitowany na małym ekranie, serial McGyver możemy oglądać online na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.