Trwa ładowanie...

Ludzie gór – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Program Ludzie gór to opowieść o losach ludzi, żyjących w odległych zakątkach Ameryki Północnej. Bohaterowie dokumentu świadomie wybierają naturę zamiast udogodnień współczesnego świata, a widzowie są zaproszeni, by poznać ich codzienne życie z bliska.

Ludzie górLudzie górŹródło: WP
d4fo64a
d4fo64a

Ludzie gór – co to za program

Ludzie gór, to program przedstawiający współczesnych osadników, którzy zdecydowali się na życie w najdzikszych rejonach górskich Stanów Zjednoczonych. Dzięki nim jesteśmy w stanie poznać, czym tak naprawdę zajmują się oni na co dzień, oraz jak wygląda ich praca. Pokazują oni również, jak przetrwać w tak odludnym terenie. Co ciekawe, ludzie ci starają się łączyć na tyle, jak bardzo potrafią nowoczesność z tradycyjnymi wartościami, oraz ograniczonymi środkami finansowymi.

Ludzie gór - prowadzący

Ludzie gór nie mają stricte określonego prowadzącego - są nimi ludzie, którzy zdecydowali się pokazać swoje codzienne życie wśród dziczy Ameryki Północnej.

Ludzie gór - odcinki

Odcinki przedstawiają codzienne życie osób, które zdecydowały się, na życie w najbardziej odludnych rejonach amerykańskich gór - od najzwyklejszych czynności dnia codziennego, po sposoby na przetrwanie w amerykańskiej dziczy, w tym i w najbardziej srogich zimach. Czas trwania standardowego odcinka to około czterdziestu minut.

Ludzie gór- nagrody

Serial w swojej historii zdobył następujące nagrody:

d4fo64a

-ASCAP Film and Television Music Award- za najlepszą muzykę do serialu dokumentalnego

-ASCAP Film and Television Music Award- za jedną z najbardziej popularnych serii w telewizjach kablowych

Ludzie gór - gdzie obejrzeć

Ludzi gór możemy obejrzeć na kanale History, gdzie jest on emitowany od 2012 roku. Obecnie jest emitowany dziesiąty sezon oraz planowane są kolejne. Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku, o różnych godzinach- oprócz dziesiątego sezonu, są też emitowane powtórki poprzednich sezonów.

Zawsze, gdy program Ludzie gór jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4fo64a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fo64a