Trwa ładowanie...

Ludzie Chudego - online w TV - odcinki, obsada, gdzie oglądać

Ludzie Chudego to polski serial komediowy, emitowany od 5 września 2010 do 27 listopada 2011 na antenie Polsatu. Jest to polska adaptacja hiszpańskiej produkcji Paco i jego ludzie. Liczy dwie serie, w które wchodzi łącznie 26 odcinków. Choć serial był na antenie zaledwie nieco ponad rok, to przykuł uwagę szerokiego grona odbiorców.

Ludzie ChudegoLudzie ChudegoŹródło: WP Pilot
d1u4jtr
d1u4jtr

Ludzie Chudego - co to za serial

Ludzie Chudego to komediowa produkcja, opowiadająca o perypetiach trzech policjantów z warszawskiej policji. Cierpią oni z powodu notorycznego pecha, który skutecznie uniemożliwia im sprawne funkcjonowanie. Przez lwią część czasu spędzanego w pracy, skupiają się na ukrywaniu rzeczy, które sami skomplikowali.

Ludzie Chudego - twórcy

Pierwszy sezon Ludzi Chudego został wyreżyserowany przez Wojciecha Adamczyka. Reżyserem drugiej serii był Maciej Wojtyszko. Autorem zdjęć został Włodzimierz Głodek, a za muzykę odpowiedzialny był Piotr Salaber.

Ludzie Chudego - odcinki

W serialu widz może przekonać się, jak wyglądają wszelkie policyjne komplikacje i uchybienia policyjnych procedur. Dodatkowy smaczek stanowią utrudnienia związane z rodzinnymi koligacjami funkcjonariuszy. Oba sezony liczą po trzynaście odcinków. W każdym z epizodów funkcjonariusze wplątują się w kolejne, skrajnie absurdalne i niewiarygodne, tarapaty. Czołówka serialu aż dwukrotnie ulegała zmianie. 

Ludzie Chudego - fabuła

Policjanci działają pod presją, która związana jest z groźbą przymusowego przeniesienia z komendy na warszawskiej Pradze do Mławy. Każdy odcinek to kolejna porcja humoru. Pomimo przeciwności losu, ludziom Chudego zawsze udaje się wyjść z tarapatów. W niesamowity wręcz sposób potrafią wywinąć się z problematycznych sytuacji, w które sami się pakują, jednocześnie unikając przy tym rychłego gniewu zwierzchnika.

d1u4jtr

Ludzie Chudego - bohaterowie

Bohaterami tego serialu są trzej policjanci, którzy pracują na warszawskiej Pradze. Połączyły ich wspólne akcje oraz mnogość trudnych emocji. Ich niezwykła pomysłowość pozwalała im na wyratowanie się ze wszystkich tarapatów, które sami prowokują. To inteligentne trio zdumiewa nie tylko kocimi zdolnościami spadania na cztery łapy, ale także lekkością przechodzenia z jednego problemu w drugi.

Ludzie Chudego - obsada

W rolę tytułowego komisarza Tadeusza "Chudego" Chudziszewskiego wcielił się Cezary Żak. Jego kolegów zagrali Piotr Pręgowski (podkomisarz Marian Kociński) oraz Michał Żurawski (podkomisarz Łukasz "Lukas" Łukaszewicz). Marian Dziędziel odgrywał rolę teścia "Chudego" - inspektora Lucjana Rychtera.

Ludzie Chudego - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Ludzie Chudego zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1u4jtr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u4jtr