Trwa ładowanie...

Łowcy nagród - oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Łowcy nagród to program, w którym nie brakuje emocjonujących momentów oraz wielkich stawek, o które muszą walczyć uczestnicy programu. Ta nowa produkcja bardzo szybko zdobyła uznanie wśród widzów.

Łowcy nagródŁowcy nagródŹródło: WP Pilot

Łowcy nagród – co to za program

Łowcy nagród jest polskim teleturniejem, który został oparty na swoim izraelskim odpowiedniku Raid The Cage. Program jest emitowany od 27 listopada 2020 roku, a za jego produkcję odpowiada firma Tako Media. Reżyserią produkcji zajął się Michał Musiał. Zasady gry prezentują się następująco: dwójka uczestników bierze udział w grze, a jeden z nich musi odpowiedzieć na zadane przez prowadzącego pytania, podczas gdy drugi ma za zadanie wynieść z „klatki” jak największą liczbę nagród (pod warunkiem, że pierwsza osoba odpowie prawidłowo na pytanie). Z każdym kolejnym pytaniem „klatka” zostaje otwarta na dłuższy okres czasu (w przypadku pierwszego pytania jest to 10 sekund, a z każdym następnym zwiększa się o 10 sekund). Wartość wszystkich nagród dostępnych w klatce to około 250 tys. złotych.

Łowcy nagród – prowadzący

Program ma dwóch prowadzących. Krzysztof Ibisz to polski aktor oraz prezenter telewizyjny. Prowadził również takie programy jak: Gdzie jest kłamczuch? oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Drugą prowadzącą jest Wiktoria Gąsiewska - polska aktorka, spikerka oraz prezenterka telewizyjna, która jest przede wszystkim znana z serialu Rodzinka.pl.

Łowcy nagród – odcinki

Pierwsza seria teleturnieju Łowcy nagród składa się z 23 odcinków, z czego pierwszy z nich zadebiutował 27 listopada 2020 roku, a emisja ostatniego miała miejsce 31 grudnia 2020 roku. Czas trwania jednego odcinka to około 44 minut. W każdym odcinku dwójka uczestników musi zmierzyć się z 10 pytaniami, mając dwie ewentualne pomoce - zamianę ról oraz zmianę pytań.

Łowcy nagród - gdzie oglądać

Program Łowcy nagród zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.