Trwa ładowanie...

"Listy do M" – gdzie oglądać online?

"Listy do M" to komedia romantyczna, która po sukcesie kinowym stała się dużym hitem telewizyjnym. Pomimo iż od daty premiery minęło ponad dziesięć lat, film nie stracił na swojej aktualności. "Listy do M" także w tegoroczne święta pojawią się w telewizji. Czy film będą mogli również obejrzeć użytkownicy komputerów i urządzeń mobilnych? Gdzie oglądać "Listy do M" online?

Listy do MListy do MŹródło: WP
d1yacn7
d1yacn7

"Listy M" – jaka jest fabuła filmu?

"Listy do M" to film, który został wyreżyserowany przez Mitji Okorna – słoweńskiego filmowca, twórcę m.in. znanego widzom TVN serialu "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem i Darią Widawską w rolach głównych. Artysta specjalizuje się także w pisaniu scenariuszy, tworzeniu reklam oraz teledysków. Okorna rozpoczął pracę nad "Listami do M" w styczniu 2011 roku. Za tło dla losów bohaterów wybrał Warszawę, starannie selekcjonując miejsca gromadzące w okresie przedświątecznym najwięcej ludzi. Główne postacie trafiają na siebie m.in. w centrum handlowym Arkadia, Rynku Starego Miasta czy też kościele przy ulicy Wolskiej 76. Inne popularne miejscówki to m.in. plac Defilad, ul. Świętokrzyska oraz wiadukt Markiewicza. "Listy do M" stanowią kombinację losów kilkunastu bohaterów, których życiowe perypetie splatają się w okresie Bożego Narodzenia. Na początku filmu widzowie poznają Mikołaja – prezentera radiowego, samotnie wychowującego syna. Ich życie zostało naznaczone ogromną tragedią. Kostek wychowuje się bowiem bez matki, a Mikołaj musi sprostać roli ojca bez wsparcia ukochanej żony. Na drodze prezentera nieoczekiwanie zjawia się Doris – romantyczka i marzycielka, wierząca w mit "baśniowej, spełnionej miłości". Kolejnym bohaterem "Listów do M" jest Szczepan – pracoholik zmuszony uporać się ze zdradami żony oraz okresem buntu u córki. W filmie widzowie poznają ponadto Małgorzatę oraz Wojciecha. Małżeństwo na pozór idealne, a w gruncie rzeczy pozbawione jest wzajemnego zainteresowania oraz namiętności. Kolejna z bohaterek to siostra Małgorzaty – Betty – przyszła matka, z niecierpliwością oczekująca na datę porodu. Cezurą dla życiowych perypetii postaci stają się grudniowe święta. Dzięki nim uzmysławiają sobie oni, czym jest prawdziwa miłość, dlaczego warto walczyć o swoje marzenia oraz kiedy trzeba powiedzieć "dość".

Kto występuje w filmie?

"Listy do M" to prawdziwa śmietanka polskiego aktorstwa. Obsada filmu to m.in.:

●     Maciej Stuhr – Mikołaj Konieczny,

●     Roma Gąsiorowska – Doris,

d1yacn7

●     Beata Tyszkiewicz – Malina,

●     Tomasz Karolak – Melchior,

●     Piotr Adamczyk – Szczepan,

●     Agnieszka Dygant – Karina,

●     Agnieszka Wagner – Małgorzata,

●     Wojciech Malajkat – Wojciech.

Gdzie oglądać "Listy do M"?

"Listy do M" to jedna ze bożonarodzeniowych propozycji przygotowanych dla widzów przez stację TVN. Co ciekawe, w święta na antenie TVN będzie można zobaczyć aż trzy części tej kultowej serii. 23 grudnia o godzinie 20:00 zostaną wyemitowane "Listy do M", 24 grudnia o 20:25 "Listy do M. II", a 25 grudnia o 20:00 – "Listy do M. III". Widzowie, którzy nie będą mogli w tych dniach obejrzeć swojej ulubionej serii w domowym zaciszu, nie muszą się martwić. Dla użytkowników komputerów, laptopów, smartfonów i tabletów przygotowano bowiem wygodne i proste w obsłudze rozwiązanie. Pilot WP oferuje wysokiej jakości transmisje na żywo, które można śledzić zarówno w domu – na telewizorze typu Smart lub komputerze stacjonarnym, jak i w podróży, udając się np. do kraju należącego do Unii Europejskiej, a także do Islandii czy Norwegii. Wystarczy poświęcić kilka chwil na rejestrację, a następnie wybrać kanał TVN nadający "Listy do M". Co więcej, istnieje również możliwość wykupienia jednego z kilku dostępnych abonamentów. Platforma streamingowa Pilot WP przygotowała pakiety dostosowane nie tylko do preferencji miłośników polskich filmów, ale też dla fanów futsalu, polskiej piłki nożnej czy różnorodnej rozrywki dostarczanej przez największe kanały. Każdy, kto zakupi wybrany pakiet, zyskuje również dostęp do biblioteki wideo na żądanie, w której nie zabraknie ciekawych filmów (także tych świątecznych), programów publicystycznych, seriali itp.

d1yacn7

Zarówno telewizję na żywo, jak i pozycje z biblioteki można oglądać za pośrednictwem aplikacji lub przeglądarki internetowej. Aplikację można zainstalować na urządzeniach mobilnych funkcjonujących dzięki systemowi Android, Windows lub iOS. Telewizory obsługujące aplikację Pilot WP to te, które mają wbudowane oprogramowanie Samsung Smart TV, Android TV lub LG Smart TV. Streamingować telewizję można również poprzez połączenie telewizora z urządzeniem mobilnym za pomocą Chromecast lub AirPlay.

Pilot WP to funkcjonalna platforma, która dba nie tylko o rozrywkę swoich odbiorców, ale również ich komfort oraz zadowolenie. Na stronie znaleźć można odpowiedzi na najważniejsze pytania, użytkowników nie obowiązują żadne umowy, a przy każdym abonamencie wprowadzono kilka metod płatności.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1yacn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yacn7