Trwa ładowanie...

Licealne ciąże - oglądaj online w TV - co to za program, produkcja, gdzie obejrzeć

Licealne ciąże to amerykański program z kategorii reality, w którym przedstawiany jest kontrowersyjny problem nastoletnich ciąż. Trudne historie i sytuacje, które przedstawiane są w programie, skłaniają do przemyśleń i z pewnością poruszą widza w każdym wieku. Młode dziewczyny muszą się zmagać z wieloma problemami, które stanowią zagrożenie dla nich samych i ich ciąży.

Licealne ciążeLicealne ciążeŹródło: WP Pilot
d14bku8
d14bku8

Premiera programu Licealne ciąże odbyła się 11 czerwca 2009 roku na kanale MTV. Program był emitowany przez 5 lat - aż do 2014 roku. Oryginalny tytuł brzmi 16 and Pregnant. Program ten został stworzony z intencją prewencyjną dla ostrzegania nastolatek przed zachodzeniem w ciążę. Miał on na celu edukować nastolatki w temacie ciąży i tego, jakie ma skutki. Przeprowadzone w 2012 roku badanie The National Campain, pochwaliło program za przyczynienie się do dyskusji między młodymi w wieku 10-19 lat, a ich rodzicami na temat nastoletnich ciąż.

Licealne ciąże -produkcja

Producentami wykonawczymi programu Licealne ciąże są Morgan J Freeman, Dia Sokol Savage, Lauren Dolgen, Jessica Zalkind, Andrew Portnoy, Sara Cohen oraz Janay Dutton. Kompanią, która zajęła się produkcją były natomiast 11th Street Productions i MTV Production Development.

Licealne ciąże - odcinki

Program Licealne ciąże liczy sześć sezonów, które łącznie mają 65 odcinków trwających od 43 do 50 minut. Powstało także pięć spin-offów Licealnych ciąż: Teen Mom, Teen Mom 2, Teen Mom 3, Teen Mom: Young and Pregnant oraz 16 and Recovering.

Licealne ciąże - co to za program

Licealne ciąże to program, który przedstawia historie nastoletnich kobiet będących w ciąży, które zmagają się z trudami samej ciąży, ale też codziennymi problemami, np. niemożnością ukończenia szkoły, trudnościami ze znalezieniem pracy. Pokazane są także ciężkie decyzje, nad jakimi zastanawiają się nastolatki, czyli m.in. czy nie lepiej byłoby oddać dziecko do adopcji lub do rodziny zastępczej. Poza tym widz może razem z nastolatką zobaczyć, jak traktują ją rówieśnicy w szkole i przekonać się, że ciąża w młodym wieku często oznacza odrzucenie i brak akceptacji społecznej. W odcinkach przedstawione są różne nastolatki między czwartym a ósmym miesiącem ciąży, a także w pierwszych miesiącach życia dziecka. Serial zawiera elementy dokumentalne, które są połączone ze swego rodzaju pamiętnikiem dotyczącym głównych momentów z życia nastoletniej matki.

d14bku8

Licealne ciąże - gdzie obejrzeć

Program Licealne ciąże zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d14bku8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14bku8