Trwa ładowanie...

Lekarze na start - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Serial Lekarze na start przybliża widzom trudy pracy w szpitalu czwórki rezydentów. Na co dzień muszą się mierzyć nie tylko z własnymi problemami i dramatami, ale także z ciężkimi chorobami, a czasem i śmiercią swoich pacjentów. Ten emocjonujący serial pozwala poznać zawód lekarza z zupełnie innej strony.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d2fqwyd
d2fqwyd

Lekarze na start - co to za serial

Polski serial pokazujący codzienną pracę młodych lekarzy. Emitowany na antenie telewizji TV Puls w 2017 roku.

Lekarze na start - twórcy

Producentem wykonawczym odpowiedzialnym za powstanie serialu była Artrama Sp. z.o.o. Reżyserią zajął się Grzegorz Lewandowski. Scenariusz stworzyli Maciej Sobczyk oraz Adam Bauman. Za muzykę odpowiadał kompozytor Piotr Komorowski. Piosenkę tytułową wykonał Filip Lato z zespołem Sound'n'Grace.

Lekarze na start - odcinki

Serial składa się z 52 odcinków trwających około 33 minuty.

Lekarze na start - fabuła

Zuza, Daga, Piotr, Marta oraz Łukasz kończą studia medyczne. Wspólnie rozpoczynają staż w szpitalu. Chcieliby pracować jako rezydenci na oddziale chirurgicznym. W każdym odcinku widzowie będą towarzyszyć młodym lekarzom, gdy ci będą przeżywać swoje pierwsze sukcesy i porażki.

d2fqwyd

Lekarze na start - bohaterowie

W rolach głównych serialu Lekarze na start pojawiają się następujący bohaterowie:

  • Zuzanna Marciniak - często użala się nad sobą i swoimi błędami. Jej ojciec to ceniony chirurg. Chciałby kontrolować rozwój kariery zawodowej swojej córki, co nie do końca jej odpowiada. Widzowie mają okazję po raz pierwszy poznać ją w chwili powrotu z imprezy, na której nikt nie żałował sobie alkoholu.
  • Piotr Szuma - absolwent medycyny, który w wolnych chwilach dorabia sobie jako taksówkarz. To właśnie z nim będzie chciała wracać z nocnej imprezy Zuzanna Marciniak. Następnego dnia, ku zaskoczeniu obojga rozpoczną staż w tym samym szpitalu. Dom dziecka, w którym wychowywał się razem z bratem Piotr nauczył go wrażliwości na los drugiego człowieka.
  • Dagmara Stawska - życie nie było dla niej zbyt łaskawe. Wychowała się w małym miasteczku, w którym bardzo ciężko odnieść sukces. W domu zawsze brakowało pieniędzy. Jeżeli chce zostać dobrym lekarzem musi to sobie wyszarpać pazurami. I to właśnie robi.
  • Marta Pociej - matka samotnie wychowująca dziecko. Nie jest jej łatwo połączyć pracę w szpitalu i macierzyństwo. Marcie się to udaje, chociaż potknięć nie brakuje.
  • Łukasz Zbierski - duży chłopiec, typowy podrywacz, który nie lubi zobowiązań. Lubi imprezować i dobrze się bawić. Najchętniej w towarzystwie miłych i pięknych pań.

Lekarze na start - obsada

W role bohaterów serialu Lekarze na start wcielili się:

  • Dominika Kryszczyńska jako Zuzanna Marciniak,
  • Zuzanna Grabowska jako Marta Pociej,
  • Maria Pawłowska jako Dagmara Stawska,
  • Kamil Szeptycki jako Piotr Szuma,
  • Filip Gurłacz jako Łukasz Zbierski.
d2fqwyd

Lekarze na start - gdzie obejrzeć

Serial Lekarze na start zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2fqwyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fqwyd