Trwa ładowanie...

Latający Cyrk Monty Pythona – oglądaj online w TV – fabuła, odcinki, gdzie obejrzeć

Latający Cyrk Monty Pythona jest kultowym serialem komediowym wyprodukowanym przez komików pochodzących z Wielkiej Brytanii. Ta produkcja to mieszanka wybuchowa, która zawiera w sobie ciętą ripostę, bardzo dużą dozę pomysłowości autorów. Każdy odcinek jest przemyślany i starannie wykonany pod względem wizualnym, co sprawia, że Latający Cyrk Monty Pythona to rozrywka na najwyższym poziomie.

 Zd j ę c i e  i l u s t r a c y j n e   Zd j ę c i e i l u s t r a c y j n e Źródło: Shutterstock
d1mxv58
d1mxv58

Latający Cyrk Monty Pythona - co to za serial?

Jest to ponadczasowy serial przedstawiający różnego rodzaju skecze komediowe, które są uwielbiane przez widzów niezależnie od wieku. Odcinki są bardzo luźno powiązane ze sobą, przez co nie trzeba ich oglądać na bieżąco, aby zrozumieć fabułę. Serial miał swoją premierę 5 października 1969 roku i trwał do 15 grudnia 1974 roku, kiedy to został wyemitowany ostatni odcinek serialu.

Latający Cyrk Monty Pythona - twórcy

Grupa Monty Pythona została założona w Anglii w latach 60 XX wieku, a w jej skład wchodziło sześciu komików.

W pewnym momencie postanowili zrobić swój własny program telewizyjny, który początkowo miał być poświęcony tylko jednemu z nich, a mianowicie - Johnemu Cleese'owi. Komik nie zdecydował się jednak na tę propozycje, gdyż chciał występować razem ze swoimi przyjaciółmi i tak właśnie powstał Latający Cyrk Monty Pythona. Wyreżyserowali wspólnie jeszcze parę filmów, a koniec grupy nastąpił wraz ze śmiercią Grahama Chapman.

d1mxv58

Latający cyrk Monty Pythona - odcinki

Cały Cyrk składał się z czterech sezonów, gdzie łącznie powstało 45 odcinków, które nie są ze sobą powiązane. Do najbardziej znanych skeczy należą na pewno:

 • Hiszpańska Inkwizycja,
 • Ministerstwo głupich kroków,
 • Martwa Papuga,
 • Brudny widelec.

Latający cyrk Monty Pythona - fabuła

Jako że nie ma tu jednolitej fabuły i odcinki nie są ze sobą powiązane, to nie można zbyt dużo powiedzieć na ten temat. Każdy odcinek przedstawia inny skecz, który ukazuje różne sytuacje, często całkiem przyziemne – jednak w humorystyczny i zdystansowany sposób.

Latający cyrk Monty Pythona - bohaterowie

Stałą obsadę stanowią twórcy serialu:

 • Graham Chapman,
 • Terry Gilliam,
 • Eric Idle,
 • Terry Jones
 • Michael Palin,
 • John Cleese,
d1mxv58

W każdym odcinku pojawiają się inni drugoplanowi bohaterzy ze względu na brak ciągłości fabularnej między nimi.

Latający Cyrk Monty Pythona – gdzie obejrzeć

Latający Cyrk Monty Pythona zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1mxv58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mxv58