Trwa ładowanie...

Lajk! - online w TV - odcinki, prowadzący, gdzie obejrzeć

Lajk! to omówienie najciekawszych wydarzeń kulturalnych z tygodnia. Komu zostawić "lajka", a komu nie?

Lajk!Lajk!Źródło: WP Pilot
d1vhlvh
d1vhlvh

Lajk! - co to za program

Lajk! to zupełnie nowy magazyn, który co tydzień prezentuje wydarzenia kulturalne, warte zobaczenia. Prowadzący program znajdą się zawsze tam, gdzie odbywa się coś nadzwyczajnego.

Lajk! - prowadzący

Lajk! jest nową produkcją Telewizji Polskiej, z 2020 roku. Każdy odcinek trwa około dwudziestu minut. Prowadzący program to bardzo charyzmatyczni i lubiani prezenterzy, Monika Mazur i Mateusz Szymkowiak. Monika MAzur znana jest ze swoim ról w serialach i filmach, na przykład Na sygnale, a Marcina Szymkowiaka można było nieraz zobaczyć w Pytaniu na śniadanie, jako znakomitego reportera. Oboje łączą siły i serwują widzom ciekawą oraz emocjonującą dawkę informacji ze świata kultury.

Lajk! – odcinki

Monika Mazur i Mateusz Szymkowiak wraz z ekipą filmową zjawiają się w samym środku najciekawszych wydarzeń kulturalnych. Opowiadają o koncertach, festiwalach, premierach filmowych, wernisażach, planach zdjęciowych, pokazach mody i różnorodnych wydarzeń z udziałem gwiazd. Prowadzący nie tylko przedstawiają, ale także oceniają i rozdają „lajki” twórcom, miejscom czy wydarzeniom, które według nich są najciekawsze i warte wyróżnienia.

Dodatkowym atutem programu i elementem bardziej dynamicznym jest cykl „Trzy szybkie”, w którym znani twórcy i gwiazdy opowiadają o swoich ulubionych płytach, filmach i książkach. Jest to niezwykle ciekawy i ważny punkt programu, ponieważ opinie osób, które na co dzień są związane z kulturą, wydają się godne zaufania. Być może twój ulubiony film jest również ukochany przez jakąś gwiazdę?

d1vhlvh

Niezwykle interesującym jest również cykl „Minuta z książką”, w którym rekomendowane są nowości z rynku wydawniczego oraz najciekawsze książki. Oprócz tego ukazywane są sylwetki młodych pisarzy, których twórczość jest naprawdę bardzo zróżnicowana.

Stałym elementem magazynu jest „Flesz”, czyli szybki przegląd ciekawostek i wydarzeń z całego świata.

Podczas oglądania programu Lajk! nie sposób się nudzić. Jest bardzo dynamiczny, obfity w ciekawe informacje oraz prowadzony przez charyzmatycznych prezenterów. Jeśli ktoś chce nadrobić zaległości ze świata kultury, to śledzenie Lajka! jest idealnym rozwiązaniem.

Lajk! - gdzie obejrzeć?

Magazyn Lajk! można oglądać co tydzień, w sobotę, w telewizyjnej Dwójce. Można go także śledzić na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1vhlvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vhlvh