Trwa ładowanie...

Ład, podatki i praktyka - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Ład, podatki i praktyka to świetnie przygotowany pod względem merytorycznym poradnik dla Polaków, który ma na celu pomoc w odnalezieniu się wśród praw podatkowych Nowego Ładu. Program powstał we współpracy z ekspertami renomowanej firmy doradztwa finansowego MDDP.

Ład, podatki i praktykaŁad, podatki i praktykaŹródło: YouTube

Ład, podatki i praktyka – co to za program?

Biznes24HD to kanał, który powstał w marcu 2020 roku, aby wypełnić pewną lukę w polskiej telewizji. Skupia się wyłącznie na aspektach biznesowych rodzimego rynku. Informacje przedstawiane są w sposób jasny i przejrzysty – tak, aby odbiorcy byli w stanie odnaleźć się w zawiłym świecie gospodarki, podatków, ekonomii i start-upów. Ład, podatki i praktyka to nowy program, który swoją premierę miał w grudniu 2021 roku. Przedstawia praktyczne informacje o zmianach podatkowych, które od 1 stycznia 2022 roku dotyczą wszystkich obywateli. Partnerem merytorycznym programu jest MDDP – największa i najbardziej renomowana, niezależna polska firma zajmująca się doradztwem podatkowym.

Ład, podatki i praktyka – prowadzący

Prowadzącym programu Ład, podatki i praktyka jest Roman Młodkowski – sam założyciel kanału Biznes24HD i wielokrotnie nagradzany polski dziennikarz. W kolejnych odcinkach prowadzi on rozmowy z różnymi ekspertami MDDP.

Ład, podatki i praktyka – odcinki

Premiera każdego nowego odcinka odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30. Powtórki można zobaczyć również o 7:00, 8:00, 21:30 i 23:00.

Ład, podatki i praktyka – gdzie obejrzeć?

Ład, podatki i praktyka to program dostępny na kanale Biznes24HD. Zawsze, gdy produkcja jest emitowana w telewizji można ją obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.