Trwa ładowanie...

Kuchnia – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Kuchnia to nowy, komediowy serial telewizji Polsat, okrzyknięty najsmaczniejszą i najśmieszniejszą produkcją 2021 roku. Zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2021 roku, a ten pełen humoru i akcji serial z gwiazdorską obsadą zadebiutuje 4 września 2021 roku. Czego dotyczy fabuła i kogo zobaczymy na ekranie?

KuchniaKuchniaŹródło: WP Pilot
d2wrf7x
d2wrf7x

Kuchnia - fabuła

Serial oparty jest na popularnym formacie rosyjskim. Jego fabuła toczy się wokół zarówno zawodowych jak i prywatnych perypetii pracowników restauracji. Bohaterowie pracują w renomowanym, najlepszym w Warszawie miejscu, które specjalizuje się w kuchni francuskiej. Należy do nich główny bohater Maks (Patryk Cebulski), początkujący kucharz świeżo po technikum gastronomicznym, który w nowej pracy od początku ma pod górkę. Czy podoła wyzwaniu jakim jest gotowanie w tak prestiżowej restauracji? Czy wytworzy nić porozumienia z szefem kuchni (Tomasz Karolak), który jest wybitnym wirtuozem smaku, niestety jednak jest również niesamowicie wybuchowy i arogancki? Cała załoga bije się o jego aprobatę, nierzadko stosując zasadę po trupach do celu. Stanowcza, uwielbiająca obcowanie z luksusem menadżerka restauracji (Maria Dębska) uwikła się w prawdziwą miłosną intrygę. Jej serce zabije mocniej kiedy pozna mężczyznę, który niestety nie będzie dla niej odpowiedni. Czy uczucie okaże się silniejsze od rozsądku? Jak zakończy się ten romans?

Oprócz dużej ilości humoru nie zabraknie także chwili na poważne chwile i zastanowienie się nad dalszymi losami bohaterów. Fabuła pełna jest tajemnic, skomplikowanych miłosnych relacji oraz intryg nierzadko prowadzących do dużych problemów. Pojawią się także wątki dramatyczne. A wszystko to wśród kuszących aromatów francuskiej kuchni!

Kuchnia - twórcy

Reżyserem i twórcą scenariusza jest Okił Khamidov, tadżycko-polski reżyser filmowy i telewizyjny oraz producent (Fala zbrodni, Pierwsza miłość, Kowalscy kontra Kowalscy, Ślad). Producentem wykonawczym jest wytwórnia Tako Media (Komisarz mama, Na ratunek 112, Oszukane, Rewir).

Kuchnia - główni bohaterowie i obsada

W role głównych bohaterów wcielą się:

  • Patryk Cebulski jako Maks, główny bohater, początkujący kucharz, który w życiu zawsze ma pod górkę,
  • Tomasz Karolak jako utalentowany ale równocześnie budzący wśród kucharzy postrach szef kuchni,
  • Maria Dębska jako stanowcza menadżerka restauracji, uwikłana w miłosną intrygę,
  • Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel restauracji,
  • Marta Żmuda-Trzebiatowska jako piękna i temperamentna właścicielka konkurencyjnej restauracji.
d2wrf7x

Kuchnia - gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie od 4 września 2021 roku w soboty o godzinie 20:00. Zawsze, gdy serial będzie emitowany w telewizji, będzie można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2wrf7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wrf7x