Trwa ładowanie...

Kuchenne Rewolucje - program online w TV, gdzie obejrzeć

Magda Gessler to znana w całej Polsce osobistość, której nikomu już nie trzeba chyba przedstawiać. Nieustraszona restauratorka już od 2010 roku odwiedza różne regiony w Polsce w poszukiwaniu restauracji, które potrzebują pomocy w rozwinięciu skrzydeł i - bardzo często - naprawy swoich złych nawyków w kuchni. Kuchenne rewolucje to seria odcinków obrazujących te wydarzenia - pełnych emocji i nierzadko nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Magda GesslerMagda GesslerŹródło: ONS.pl
dwneo9j
dwneo9j

Kuchenne rewolucje to polski program rozrywkowy o tematyce kulinarnej. Widzowie mają szansę zobaczyć, jak od podszewki wygląda prowadzenie restauracji i praca na kuchni. Schemat odcinków pozostaje zawsze ten sam. Restauratorzy zgłaszają do programu swoje knajpy, które najczęściej borykają się z problemem braku klientów oraz słabą popularnością lokalu. Magda Gessler wybiera jedną z restauracji, która według niej najbardziej potrzebuje pomocy i podczas jednego odcinka przeprowadza jej metamorfozę.

Tutaj najczęściej pojawiają się uwielbiane przez widzów historie, wywołujące prawdziwe emocje. Magda Gessler podczas swojej pierwszej wizyty w restauracji wybiera kilka pozycji z menu i próbując te dania ocenia jakość produktów i talent kucharza, bardzo często nie przebierając w słowach. Dalsza wycieczka do kuchni ma na celu poznanie załogi oraz obserwację ich środowiska pracy, które niemal zawsze wywołuje kontrowersje. Następnie przeprowadza szczerą rozmowę z właścicielami lokalu, by poznać ich problemy oraz oczekiwania względem wprowadzonych przez nią działań. Zmiany te dotyczą głównie serwowanych potraw, wyglądu menu oraz lokalu. Magda Gessler wielokrotnie wprowadziła również konieczne według niej zmiany na kuchni, odkrywając talent innych pracowników, jednocześnie pozbywając się tych niepokornych i konfliktowych.

Wprowadzona świeżość w restauracji oraz przeprowadzana kampania reklamowa mają na celu na nowo wzbudzić zaufanie mieszkańców oraz zachęcić ich do odwiedzenia lokalu. Po kilku tygodniach od tych wydarzeń (zmiany w restauracji zwieńczone są uroczystą kolacją), Magda Gessler wraca w dane miejsce sprawdzić, czy właściciele stanęli na wysokości zadania i nie zmienili ustanowionych przez nią standardów. Kiedy Kuchenne Rewolucje kończą się sukcesem, Gessler rekomenduje taką restaurację, co staje się niezwykle pomocne w kwestii jej rozwoju.

Magda Gessler to nie tylko utalentowana restauratorka, ale przede wszystkim właścicielka kilkunastu uznanych restauracji w Polsce, wydała także książki kucharskie. Widzowie pokochali ją za zdecydowany i silny charakter w programie Kuchenne Rewolucje, który jest jednym z najchętniej wybieranym programów rozrywkowych w Polsce.

dwneo9j

Program Kuchenne rewolucje można obejrzeć na antenie TVN. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji WP Pilot, aby obejrzeć Kuchenne rewolucje online.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dwneo9j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwneo9j