Trwa ładowanie...

Krwawe rozstania – oglądaj online w TV – obsada, fabuła, gdzie obejrzeć

Serial Krwawe rozstania w bardzo dosadny sposób pokazuje do czego może prowadzić zemsta, zdrada, chciwość oraz nienawiść. Rozwód potrafi obudzić w ludziach zwierzęce instynkty, a te wiążą się nawet z brutalnymi aktami przemocy.

Happy,Woman,Eating,Popcorn,And,Watching,Movie,On,Desktop,Pc
woman,movie,popcorn,headphones,snack,using computer,young adult,Happy,Woman,Eating,Popcorn,And,Watching,Movie,On,Desktop,Pc woman,movie,popcorn,headphones,snack,using computer,young adult,Fot: Copyright (c) 2019 Drazen Zigic/Shutterstock. No use without permission.

Krwawe rozstania - co to za program?

Program opowiada przeróżne przerażające historie inspirowane zeznaniami świadków prawdziwych wydarzeń, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Duża popularność serialu spowodowana jest faktem, że przedstawione w nim zdarzenia mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Program próbuje pomóc widzowi zrozumieć motywy i emocje, które popchnęły ludzi do zbrodni.

Krwawe rozstania - odcinki

Serial doczekał się 6 sezonów. Od pierwszego poniedziałku października 2021 roku emitowany jest sezon 7.

Krwawe rozstania - gdzie obejrzeć?

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 w Crime+ Investigation Polsat. Zawsze, gdy serial Krwawe rozstania jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.