Trwa ładowanie...

Kroniki młodego Indiany Jonesa - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Serial jest zrealizowany w głównej mierze w postaci familijnej opowieści. W każdy odcinku Indiana Jones senior w wieku ponad dziewięćdziesięciu lat opowiada losy ze swojego dzieciństwa i młodości.

Kroniki młodego Indiany JonesaKroniki młodego Indiany JonesaŹródło: WP
dhn1bbp
dhn1bbp

Kroniki młodego Indiany Jonesa – co to za serial

To amerykański przygodowy serial emitowany w telewizji w latach 1992-1996. Głównym wątkiem tego serialu są przygody Indiany Jonesa w jego młodzieńczych latach, kiedy to zaczynał swoją karierę jako archeolog.

Kroniki młodego Indiany Jonesa – twórcy

Twórcą tego serialu była firma Paramount Television, we współudziale firmy Amblin Entertainment.

Kroniki młodego Indiany Jonesa – odcinki

W wieku dziesięciu lat Jones podróżował po całym świecie ze swoimi rodzicami, a następnie od szesnastego roku życia był na tyle odważny, żeby podróżować samodzielnie. Miał też znaczny wpływ na przebieg historii, gdyż brał udział również w rewolucji meksykańskiej, a także w wydarzeniach pierwszej Wojny Światowej. Do dzisiaj pozostaje ikoniczną postacią w pamięci wszystkich jego fanów.

Kroniki młodego Indiany Jonesa – fabuła

W Kronikach młodego Indiany Jonesa poznajemy głównego bohatera od momentu narodzin, poprzez niezapomniane wyprawy po dwudziestowiecznej Europie wraz ze swoimi rodzicami, skończywszy do wzięcia udziału przez Indianę w I Wojnie Światowej i jego pierwszej wielkiej przygodzie - poszukiwaniu legendarnego starożytnego klejnotu, Pawiego Oka. W czasie serialu poznamy wiele niezapomnianych historycznych postaci, wraz z detalicznymi szczegółami odtworzonymi z bardzo wielką starannością. Poznamy także odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą się nasuwać dla wszystkich fanów tej postaci.

dhn1bbp

Kroniki młodego Indiany Jonesa - bohaterowie

Główny bohaterem jest przede wszystkim Indiana Jones i jego perypetie z przeszłości, gdzie widzimy młodsze postaci posługujące się danymi osobowymi naszego bohatera. Oprócz tego oglądamy inne postaci jak na przykład Bronisław Malinowski, czy też Anna Jones.

Kroniki młodego Indiany Jonesa - obsada

W obsadzie tego serialu znalazło się wielu uznanych aktorów, na przykład Harrison Ford czy George Hall. Co ciekawe w obsadzie tego serialu wystąpiła również polska aktorka Beata Późniak.

Kroniki młodego Indiany Jonesa - nagrody

Serial zdobył siedem nagród Emmy, a także nominacje do Złotych Globów w 1994 roku w kategorii Najlepszy serial dramatyczny.

Kroniki młodego Indiany Jonesa - gdzie obejrzeć

Serial można oglądać na popularnym kanale filmowym Stopklatka. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dhn1bbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhn1bbp