Trwa ładowanie...

Kozacka miłość TVP2 - online w TV - fabuła, bohaterowie, obsada

Kozacka miłość to serial kostiumowy o różnych obliczach miłości. Pełna pasji opowieść o losach mieszkańców ukraińskiej prowincji to ciekawa propozycja dla każdego, komu tęskno do romantycznej namiętności.

Kozacka miłośćKozacka miłośćŹródło: WP Pilot

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial z 2013 roku, w Polsce pokazywany od 2020 roku. Często porównywany jest do niezwykle popularnej Zniewolonej. Kozacka miłość to melodramat kostiumowy, a jego akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku na ukraińskiej prowincji. Główną oś wydarzeń stanowią skomplikowane relacje miłosne głównych bohaterów - ale przy ognistych kozackich charakterach od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok.

Kozacka miłość - twórcy

Reżyserem serialu Kozacka miłość jest Aleksander Mokhov, twórca między innymi serialu Uczitiel w zakonie oraz dramatu politycznego Jelcyn. Trzy dni w sierpniu z 2011 roku. Oprócz podjęcia się reżyserii, zagrał on w tym serialu jedną z głównych ról - Piotra Kolewanowa, bogatego kupca zakochanego w jednej z dwóch głównych postaci żeńskich, który posuwa się do niegodziwych intryg, by zbliżyć się do obiektu swej miłości.

Kozacka miłość - odcinki

Akcja Kozackiej miłości rozgrywa się na przestrzeni aż 270 odcinków. Dzięki temu to dobra propozycja na rozrywkę na dłuższy czas. Odcinki zrealizowano w popularnym formacie, po 50 minut.

Kozacka miłość - fabuła

Fabuła serialu Kozacka miłość toczy się na przełomie XIX i XX wieku na ukraińskiej prowincji. Główną oś stanowią perypetie miłosne swoistego czworokąta miłosnego. Stepan i Alena uciekają i próbują rozpocząć nowe życie, jednak ścigają ich intrygi konkurentów do ich serc: Marysi i Piotra, którzy z zazdrości chcą rozbić ich związek.

Kozacka miłość - bohaterowie

W serialu Kozacka miłość najważniejsza jest dwójka bohaterów: ubogi szlachcic Stepan Gruszkin z wzajemnością zakochany jest w Alenie, która też pochodzi z biednej rodziny. Jednak oboje są obiektem miłości innych osób, które gotowe posunąć się do intrygi i niegodziwości, by rozbić ich związek. W Stepanie kocha się Marysia Sotnyk, piękna córka bogatego Kozaka. Z kolei absztyfikantem Aleny jest bogaty kupiec Piotr Kolewanow, który obiecuje po ślubie spłacić długi jej rodziny.

Kozacka miłość - obsada

Główne role obsadzone zostały przez uznanych aktorów rosyjskich i ukraińskich, między innymi:

  • Zoryanę Marchenko (jako Marysia Sotnyk),
  • Ekaterinę Olkinę (Alena),
  • Viecheslava Drobinkova (Stepan Gruszin),
  • Dmitrija Nazarova (Gregori Sotnyk, ojciec Marysi).

W serialu gra również jego reżyser, Aleksander Mokhov (w roli Piotra Kolewanowa).

Kozacka miłość - gdzie oglądać

Serial został sprowadzony na polski rynek przez telewizję publiczną. Emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP2, o godzinie 18.45. Zawsze, gdy serial Kozacka miłość jest wyświetlany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.