Trwa ładowanie...

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny - oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny to program przybliżający osobę Tadeusza Kościuszki. Działania tej postaci miały fundamentalne znaczenie dla historii Polski i Litwy, a także niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesnyKościuszko. Przewodnik bardzo współczesnyŹródło: WP Pilot
d2pkhe8
d2pkhe8

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny – co to za program?

Program dokumentalny Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny to produkcja polsko-litewska z 2021 roku. Opowiada o Kościuszce - bohaterze obu krajów - ukazuje życie tego inżyniera wojskowego i generała, skupia się na cechach jego osobowości. Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiada Piotr Kornobis. Zdjęcia do programu odbywały się w Polsce oraz na Litwie.

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny – odcinki

Film dokumentalny o Kościuszce jest produkcją pełnometrażową, nie epizodyczną. Całość trwa około 55 minut (niektóre źródła podają długość 52 minut). Premiera odbyła się 10 listopada 2021, zaplanowane są powtórki tego programu.

Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny – gdzie obejrzeć?

Program można oglądać na kanałach Telewizji Polskiej: TVP 1, TVP Dokument, TVP Polonia, TVP Historia. Zawsze, gdy serial Kościuszko. Przewodnik bardzo współczesny jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2pkhe8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pkhe8