Trwa ładowanie...

Koronka do Miłosierdzia Bożego - online w TV - gdzie obejrzeć?

Koronka do Miłosierdzia Bożego to zbiór modlitw, które powtarzamy określoną liczbę razy. Możemy ją odmawiać w kościele lub domowym zaciszu - także podczas oglądania transmisji Koronki do Miłosierdzia Bożego w telewizji.

Koronka do Miłosierdzia BożegoKoronka do Miłosierdzia BożegoŹródło: Shutterstock
d45bvo1
d45bvo1

Koronka do Miłosierdzia Bożego - co to jest?

Koronka do Miłosierdzia Bożego jest modlitwą, która jest poświęcona tajemnicy Miłosierdzia Bożego, całkowitej łagodności oraz przebaczenia miłości Pana Boga do wszystkich grzeszników. To zbiór modlitw, które są powtarzane wyznaczoną liczbę razy. Liczymy je, używając paciorków - tak, jak w różańcu. Koronkę do Miłosierdzia Bożego starajmy się odmawiać w konkretnej intencji, modląc się za kogoś, kto potrzebuje takiego wsparcia. Jeśli sami go potrzebujemy, możemy modlić się również za siebie.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w telewizji

Nie zawsze mamy możliwość udać się do kościoła. Koronkę do Miłosierdzia Bożego możemy odmawiać w domowym zaciszu, jednak wiele osób lepiej czuje się, gdy podczas modlitwy wspiera je ksiądz, bądź inni wierni. Idealną opcją może być modlitwa podczas transmisji modlitwy w telewizji.

Koronka do Miłosierdzia Bożego online - skąd transmisja?

Koronka do Miłosierdzia Bożego transmitowana jest z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Modlitwa trwa 20 minut, prowadzą ją siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

Koronka do Miłosierdzia Bożego - gdzie oglądać

Modlitwę możemy oglądać w telewizji, na antenie TVP3 i Telewizji Republika, a także na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot. Koronka do Miłosierdzia Bożego transmitowana jest codziennie, relacja zaczyna się o godz. 15.00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d45bvo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bvo1