Trwa ładowanie...

Koronka do Miłosierdzia Bożego - online w TV - gdzie obejrzeć?

Koronka do Miłosierdzia Bożego to zbiór modlitw, które powtarzamy określoną liczbę razy. Możemy ją odmawiać w kościele lub domowym zaciszu - także podczas oglądania transmisji Koronki do Miłosierdzia Bożego w telewizji.

Share
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Koronka do Miłosierdzia BożegoŹródło: Shutterstock
d2yc6dd

Koronka do Miłosierdzia Bożego - co to jest?

Koronka do Miłosierdzia Bożego jest modlitwą, która jest poświęcona tajemnicy Miłosierdzia Bożego, całkowitej łagodności oraz przebaczenia miłości Pana Boga do wszystkich grzeszników. To zbiór modlitw, które są powtarzane wyznaczoną liczbę razy. Liczymy je, używając paciorków - tak, jak w różańcu. Koronkę do Miłosierdzia Bożego starajmy się odmawiać w konkretnej intencji, modląc się za kogoś, kto potrzebuje takiego wsparcia. Jeśli sami go potrzebujemy, możemy modlić się również za siebie.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w telewizji

Nie zawsze mamy możliwość udać się do kościoła. Koronkę do Miłosierdzia Bożego możemy odmawiać w domowym zaciszu, jednak wiele osób lepiej czuje się, gdy podczas modlitwy wspiera je ksiądz, bądź inni wierni. Idealną opcją może być modlitwa podczas transmisji modlitwy w telewizji.

Koronka do Miłosierdzia Bożego online - skąd transmisja?

Koronka do Miłosierdzia Bożego transmitowana jest z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Modlitwa trwa 20 minut, prowadzą ją siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

d2yc6dd

Koronka do Miłosierdzia Bożego - gdzie oglądać

Modlitwę możemy oglądać w telewizji, na antenie TVP3 i Telewizji Republika, a także na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot. Koronka do Miłosierdzia Bożego transmitowana jest codziennie, relacja zaczyna się o godz. 15.00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2yc6dd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yc6dd
d2yc6dd