Trwa ładowanie...

Kopciuszek - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Pozornie nic nieznaczące pojawienie się zakonnicy zmienia życie głównej bohaterki Blanki nie do poznania. W jednej chwili okazuje się, że ludzie, których uważała za rodziców, wcale nimi nie są. Rusza w daleką podróż, aby odnaleźć prawdę o sobie i swojej rodzinie.

KopciuszekKopciuszekŹródło: WP Pilot
d2fqwyd
d2fqwyd

Kopciuszek - co to za serial

Serial realizowany przez Telewizję Polskę w latach 2006-2007.

Kopciuszek - twórcy

Serial Kopciuszek został wyreżyserowany przez Jerzego Łukaszewicza, Marcina Ziębińskiego, Radosława Piwowarskiego, Kazimierza Tarnasa oraz Roberta Wichrowskiego. Scenariusz napisała Ariadna Lewańska. Muzyka i piosenka tytułowa Posłuchaj siebie została stworzona przez Seweryna Krajewskiego, kompozytora, lidera i wokalisty zespołu Czerwone Gitary.

Kopciuszek - odcinki

Serial emitowany był na antenie telewizyjnej Dwójki. Łącznie wyprodukowano 56 odcinków, a każdy z nich trwa około 30 minut.

Kopciuszek - fabuła

Blanka Kowalczyk to osiemnastoletnia dziewczyna, która wraz z rodzicami mieszka w niewielkim miasteczku Kalinowie. Jej szczęśliwe i poukładane życie wali się w jednej chwili poprzez pojawienie się nieznanej zakonnicy, która przekazuje pudełko, którego zawartość wskazuje na to, że Elżbieta i Konrad nie są biologicznymi rodzicami dziewczyny.

d2fqwyd

Załamana Blanka ucieka z domu ruszając w poszukiwaniu prawdy o sobie. W tej podróży towarzyszyć jej będą nowo poznane osoby i starzy, dobrzy przyjaciele.

Kopciuszek- bohaterowie

  • Blanka Kowalczyk - maturzystka, chciałaby studiować architekturę,
  • Elżbieta Kowalczyk - jej dziecko umarło przy porodzie, a zakonnica odbierająca poród podmieniła dzieci dając jej porzucone przez matkę niemowlę
  • Konrad Kowalczyk - ojciec Blanki i mechanik samochodowy,
  • Mirosława Kowalczyk - matka Konrada i babcia Blanki, prowadzi niewielką cukiernię,
  • Patrycja Bereś i Dominik Kubicki Serdel - przyjaciele Blanki,
  • Szymon - chłopak Blanki.

Kopciuszek - obsada

Główne role zagrali jedni z najlepszych i najbardziej cenionych polskich aktorów. Na ekranie można było zobaczyć Piotra Polka wcielającego się w rolę Konrada Kowalika oraz Małgorzatę Pieczyńską jako Elżbietę Kowalik. Pojawili się również Krystyna Tkacz, Katarzyna Skrzynecka, Filip Bobek, Janusz Michałowski, czy też Mirosław Konarowski.

W tytułową rolę Kopciuszka wcieliła się aktorka młodego pokolenia, która miała na swoim koncie już kilka serialowych ról - Maria Konarowska.

d2fqwyd

Kopciuszek - gdzie obejrzeć

Serial Kopciuszek zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2fqwyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fqwyd