Trwa ładowanie...

Kołowrotek – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Kołowrotek to telewizyjny program wędkarski. Jest to jedna z najpopularniejszych produkcji o takiej tematyce w historii polskiej telewizji, ciesząca się zainteresowaniem nie tylko wędkarzy, ale także wszystkich, którzy interesują się przyrodą.

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d4ndwyx
d4ndwyx

Kołowrotek – co to za program

W Kołowrotku przekazywane są profesjonalne treści na temat wędkarstwa oraz ukazywane są malownicze zbiorniki wodne w Polsce. Celem jest oczywiście złowienie ryb przy jednoczesnym podkreśleniu piękna natury. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany 28 kwietnia 2015 roku, a ich ogólne ich liczba wynosi 116 odcinków (stan na 10 maja 2021 roku).

Kołowrotek - prowadzący

Gospodarzem programu jest Adam Tański, czyli człowiek świetnie znający się na swoim fachu. Posiada duże doświadczenie w wędkarstwie. Jest także doktorem ichtiologii w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Ma wiedzę nie tylko o rybach i ich gatunkach, ale także o zbiornikach wodnych i przyrodzie. Jest prawdziwym pasjonatem tych tematów.

Kołowrotek - odcinki

Główną tematyką odcinków jest łowienie ryb. Widzowie otrzymują cenne porady, które pozwolą im samemu osiągać sukcesy w tej dziedzinie. Stałym punktem programu są również ciekawostki, o których trudno dowiedzieć się z książek czy internetu. Prowadzący pokazuje również środowisko naturalne i doradza, jak należy z nim obcować. Można też zobaczyć wiele ciekawych miejsc, w których występują duże ryby – wszystko to przy pięknie otaczającej przyrody. Mimo że program jest prowadzony z profesjonalnym wydźwiękiem, to nie brakuje zabawnych nawiązań i zawsze można liczyć na poczucie humoru prowadzącego. Dzięki temu widz może dużo się nauczyć i zyskać szereg informacji, ale także miło spędzić czas. Odcinki nie są długie. Czas ich trwania wynosi około 25-30 minut.

Kołowrotek - gdzie oglądać?

Kołowrotek można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 9.00 na kanale Polsat Play. Powtórki (również wcześniejszych sezonów) są dostępne na antenach Polsatu Rodzina, Fokus TV oraz Antena TV. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4ndwyx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ndwyx