Trwa ładowanie...

Kochane pieniądze - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Kochane pieniądze to najnowszy serial paradokumentalny produkcji ATM Grupa emitowany na antenie TV4. Ukazuje on problemy ludzi i ich najtrudniejsze sytuacje życiowe. W serialu szczególnie ważne jest podkreślenie tego jak chciwość i dogodne warunki finansowe wpływają na zmianę w podejściu do życia wielu ludzi.

Kochane pieniądzeKochane pieniądzeŹródło: WP Pilot
d2kbu73
d2kbu73

Kochane pieniądze - twórcy

Kochane pieniądze produkuje firma Tako Media. Serial reżyserują: Daniel Kępiński, Paweł Orwat, Magdalena Pogorzelska i Adam Molak.

Kochane pieniądze - fabuła

Każdy odcinek trwa około 45 minut, w którym bohaterowie radzą sobie z trudnościami życiowymi. W tle kluczową rolę odgrywają właśnie pieniądze, które ukazane są zarówno jako źródła szczęścia jak i nieszczęścia w relacjach międzyludzkich. Na drugim planie oprócz motywów finansowych, bohaterowie muszą się zmagać z problemami spowodowanymi przez pandemią koronawirusa, np.: utrata miejsca pracy, samotność, zmaganie się z uzależnieniami.

Kochane pieniądze - bohaterowie

Codzienność bohaterów jest całkiem zwyczajna, przez co łatwiej jest widzowi utożsamiać się z ich problemami. Średnio w każdym odcinku występuje czterech aktorów, z czego na ogół bohaterami pierwszoplanowymi są dwudziestoparoletni młody chłopak lub dziewczyna z partnerem lub mężem, jej dzieci lub inni członkowie rodziny, a także bohaterowie drugoplanowi, którzy mają istotny wpływ na przebieg fabuły danego odcinka.

Kochane pieniądze - gdzie obejrzeć?

Serial Kochane pieniądze zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2kbu73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kbu73