Trwa ładowanie...

Kochać to za mało - oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Telenowele od lat podbijają serca fanów na całym świecie. Któż nie jest bowiem spragniony gorących romansów, namiętności i miłości do grobowej deski, która pokona wszystkie trudności, jakie stawia przed nią życie? Kochać to za mało, to kolejna tego typu produkcja, która dotarła do Polski ze słonecznego Meksyku.

Kochać to za małoKochać to za małoŹródło: WP Pilot
d1e2497
d1e2497

Kochać to za mało – co to za serial

Kochać to za mało to meksykańska telenowela powstała w 2012 roku. Na antenach telewizji Novela TV pierwszy odcinek został wyemitowany 1 grudnia 2020 roku.

Kochać to za mało – twórcy

Pomysł na serial zrodził się w TV Azteca i to właśnie ta telewizja wyprodukowała serial. Za reżyserię odpowiada Mauricio Meneses, natomiast na kierownika produkcji został wyznaczony Rafael Uriostegui.

Kochać to za mało – odcinki

Każdy kolejny odcinek telenoweli trwa średnio od 40 do 45 minut. W Meksyku na antenach telewizji Azteca Uno wyemitowano 80 odcinków. Natomiast w Polsce - 120.

Kochać to za mało – fabuła

Główna bohaterka to Emilia Duncan. Kocha z wzajemnością szofera o imieniu Almicar. Nie podobało się to jej ojcu, który postanowił przekupić mężczyznę, aby przerwał ten romans, który łączył go z dziewczyną. Ta nie zostaje jednak sama - jest w ciąży. Wkrótce rodzi się Paulina, a na drodze Emilii pojawia się Gustavo Navarrete. Niechętnie, ale w końcu po długich namowach ojca Emilia zgadza się go poślubić. Mimo starań mężczyzny i wielkiej miłości jaką ją darzy ich małżeństwa nie można nazwać szczęśliwym.

d1e2497

Mija dwadzieścia sześć lat. Paulina jest już dorosłą kobietą i wkrótce ma wyjść za mąż. Na kilka dni przed uroczystością umiera ukochana opiekunka przyszłej panny młodej. Jej ostatnia prośba jest dość nietypowa. Chciałaby, aby jej prochy zostały rozrzucone na plaży. Paulina spełnia jej prośbę. Podczas dokonywania obrzędu poznaje przystojnego lekarza Rafaela Romero.

Kochać to za mało - bohaterowie

  • Paulina Navarette - córka Emilii i szofera Almicara, tuż przed ślubem poznaje przystojnego lekarza Rafaela,
  • Rafael Romero - poznał Paulinę podczas jej pobytu w Acapulco, gdzie rozsypywała prochy swojej ulubionej niani,
  • Gustavo Navarette - mąż Emilii, którą poślubił z miłości,
  • Emilia Duncan - matka Pauliny, w młodości bez pamięci zakochana się w szoferze.

Kochać to za mało - obsada

W głównych rolach wystąpili:

  • María José Magán,
  • Francisco Angelini,
  • Aura Cristina Geithner,
  • Bernie Paz,
  • María Fernanda Quiroz,
  • Mauricio Barcelata.
d1e2497

Kochać to za mało - gdzie oglądać

Serial Kochać to za mało, zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1e2497
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e2497