Trwa ładowanie...

Klik: i robisz co chcesz - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Zapewne niejednokrotnie zdarzyło się, że proza życia zdawała się nas pożerać i nie pozostawiać po nas nawet śladu. Każdy przynajmniej raz doświadczył takiego uczucia. Zazwyczaj wtedy sięgamy po pilota od telewizora i klikamy kolejno przyciski w poszukiwaniu filmu, który poprawi nam skutecznie humor. Film Klik: i robisz co chcesz jest wówczas idealną propozycją.

Klik: i robisz co chceszKlik: i robisz co chceszŹródło: WP Pilot
d49ih8a
d49ih8a

Klik: i robisz, co chcesz - co to za film?

Film Klik: i robisz co chcesz to amerykańska komedia z elementami fantasy z 2006 roku, trwająca około 106 minut. Budżet filmu wynosił 70 milionów dolarów, a przychód z niego szacuje się na około 237 milionów dolarów. Zarówno przy tworzeniu scenariusza, jak i produkcji, udział brał główny aktor - Adam Sandler. Za dystrybucję odpowiedzialna była wytwórnia Columbia Pictures. 

Klik: i robisz, co chcesz - twórcy

Film został wyreżyserowany przez, wielokrotnie sympatyzującego z Adamem Sandlerem w swoich produkcjach, Franka Coraci'ego. Montażem zajął się Jeff Gourson, a zdjęciami Dean Semler. Scenariusz stworzyło trio: Mark O'Keefe, Steve Koren i Adam Sandler. Za produkcję (oprócz wcześniej wspomnianego Sandlera) odpowiadał również Jack Giarraputo.

Klik: i robisz, co chcesz - fabuła

Główny bohater to Michael Newman, mąż i ojciec dwójki dzieci, a z zawodu architekt. W swoim życiu zawodowym czuje ciągły niedosyt, przez co drastycznie zaniedbuje swoją rodzinę i relacje z nimi. Skupia się przede wszystkim na osiągnięciu celu, jakim jest założenie spółki z jego szefem. Przepełnia go stres, frustracja i ciągłe poczucie niedosytu. Któregoś dnia wybiera się do sklepu Bed, Bath & Beyond, gdzie w sekcji "Way Beyond" przypadkiem trafia na starego ekscentryka - Morty'ego. Okazuje się, iż spotkany nieznajomy jest wynalazcą, który podarowuje Michaelowi egzemplarz uniwersalnego pilota zdalnego sterowania. Początkowo "wynalazek" nie budzi w bohaterze ani ekscytacji, ani zainteresowania. Szybko jednak, ku swojemu zdumieniu, przekonuje się, iż nie jest to zwyczajny pilot. Za jego sprawą mógł przewijać, pauzować ciąg wydarzeń, wnikać w przyszłość i cofać się do przeszłości. Dało mu to nieopisaną dotąd kontrolę nad własnym życiem, co z powodzeniem i bez ograniczeń wykorzystywał. Jednak nic nie trwa wiecznie. Michael przekonał się, iż taka ingerencja, miała ogromne, tragiczne konsekwencje, a tak niedoceniane dotąd przez niego własne życie i rodzina, były wszystkim, czego potrzebował. 

Klik: i robisz, co chcesz - bohaterowie

Głównym bohaterem jest już wcześniej wspomniany Michael Newman, u boku którego swoje miejsce mają żona - Donna, i dzieci - Samantha i Benjamin. Akcja filmu nabiera tempa za sprawą wynalazcy Morty'ego, a priorytety głównego bohatera zdominowane są przez postać szefa - Ammera. 

Klik: i robisz, co chcesz - obsada

  • Michael Newman - Adam Sandler,
  • Donna Newman - Kate Beckinsale,
  • Samantha Newman (kolejno odgrywające rolę 5, 14, 27-latki) - Tatum McCann, Lorraine Nicholson, Katie Cassidy,
  • Benjamin Newman (kolejno odgrywający rolę 7, 17, 22-30-latka) - Joseph Castanon, Jonah Hill, Jake Hoffman,
  • Morty - Christopher Walken,
  • Ammer - David Hasselhoff.
d49ih8a

W pozostałych rolach:

  • Henry Winkler - Ted Newman,
  • Julie Kavner - Trudy Newman, matka Michaela,
  • Sean Astin - Bill Rand,
  • Sophie Monk - Stacy, sekretarka Ammera.

Klik: i robisz, co chcesz - nagrody

Film w sumie zyskał osiem nominacji (w tym do Oscara). Finalnie zdobył dwie nagrody: People's Choice: Kryształowa Statuetka w kategorii Ulubiona komedia i Kids Choice: Sterowiec w kategorii Ulubiony aktor (Adam Sandler). 

d49ih8a

Klik: i robisz co chcesz - gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy film jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d49ih8a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49ih8a