Trwa ładowanie...

Katastrofy w przestworzach - oglądaj online w TV – co to za serial, fabuła, gdzie obejrzeć

Jest to serial dokumentalno-fabularny opowiadający o kulisach dochodzenia w sprawie wypadków lotniczych.

Katastrofy w przestworzach Katastrofy w przestworzach Źródło: WP Pilot
d2iy27y
d2iy27y

Katastrofy w przestworzach – co to za serial

Serial ten cieszy się bardzo dużą popularnością, gdyż składa się z dwudziestej jeden serii, z czego każdy odcinek dotyczy zupełnie innej katastrofy. Odcinki są emitowane na bieżąco w najpopularniejszych kanałach polskiej telewizji. 

Katastrofy w przestworzach – twórcy

Wśród twórców można wyróżnić w głównej mierze firmę Cineflix Productions i Nextfilm Productions. 

Katastrofy w przestworzach – odcinki

Każdy odcinek dotyczy zupełnie innej katastrofy lotniczej, a każdy sezon składa się z sześciu odcinków. Najwyżej oceniony jest pierwszy sezon serialu, który został wyemitowany w 2003 roku i mimo upływu lat dalej są boleśnie aktualne. 

Katastrofy w przestworzach – fabuła

Fabuła jest nieskomplikowana i dotyczy katastrof w przestrzeni powietrznej, a każdy epizod przedstawia historię jednego, przeważnie tragicznego w skutkach lotu. Odtworzona zostaje atmosfera wśród pasażerów na pokładzie oraz zdenerwowanie towarzyszące pilotom w kokpicie, gdzie nierzadko jest ich to ostatni lot w życiu. Ponadto, analizowane są również czarne skrzynki, gdzie drobiazgowo ustala się wszystkie szczegóły dotyczące tragedii, a opis wydarzeń jest uzupełniony przez relację pilotów, ekspertów z zakresu wiedzy lotniczej, jak również świadków wydarzeń oraz szczęśliwie ocalałych członków danej katastrofy.  

d2iy27y

Katastrofy w przestworzach - bohaterowie

Bohaterami każdego odcinka są najzwyklejsi ludzie w każdym wieku, począwszy od najmłodszych, poprzez ludzi w średnim wieku, skończywszy na seniorach. Oprócz nich są również piloci pracującym w kokpicie. To wszystko sprawia, że ich problemy są bardzo realistyczne i wszyscy telewidzowie mogą łatwo poczuć to co czują pasażerowie w czasie lotu. Ma to oczywiście również duży walor edukacyjny, pokazujący jak bardzo należy zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży samolotem.  

Katastrofy w przestworzach - obsada

Jedynym stałym punktem w obsadzie tego serialu jest narrator, którym jest Francuz Stephen Bogaert. 

Katastrofy w przestworzach - gdzie obejrzeć 

Od 2003 roku serial jest emitowany na antenie National Geographic, natomiast od marca 2010 roku był emitowany na antenie stacji TV Puls i Puls2 pod tytułem Podniebny horror. Obecnie, serial ten można oglądać oczywiście również na antenie National Geographic, jak również na kanale Stopklatka o 12:50 i 13:55. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2iy27y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iy27y