Trwa ładowanie...

Kasandra – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Kasandra to francuski serial stanowiący połączenie dramatu i kryminału, który swoją premierę miał w 2015 roku. W interesujący sposób ukazuje realia pracy organów ścigania, jednocześnie opowiadając o ludzkich emocjach i sekretach.

KasandraKasandraŹródło: YouTube

Kasandra – co to za serial?

Kasandra to produkcja poświęcona losom nieustraszonej policjantki, która decyduje się na ważny krok niosący za sobą szereg życiowych zmian. Jest nim wyprowadzka do Annecy, które w porównaniu do Paryża, w którym wcześniej mieszkała kobieta, stanowi małe, prowincjonalne miasteczko. Cassandre musi poradzić sobie z rodzinnymi zawirowaniami – problemami z nastoletnim synem, który nie potrafi pogodzić się z rozwodem rodziców oraz z zaskarbieniem sobie szacunku i sympatii nowych współpracowników, którzy odnoszą się do niej z dystansem.

Kasandra – twórcy

Twórcami serialu są Bruno Lecigne i Mathieu Masmondet, a reżyserem Éric Duret. Produkcją zajęły się następujące przedsiębiorstwa: Barjac productions, France Télévisions oraz RTBF.

Kasandra – odcinki

Serial składa się z sześciu sezonów. Każdy z pięciu pierwszych ma cztery odcinki, natomiast szósty – trzy. Co więcej, historia jest kontynuowana w kolejnym, siódmym sezonie. Większość odcinków ma podobną długość, która wynosi dziewięćdziesiąt minut.

Kasandra – fabuła

Kasandra to opowieść o ambitnej policjantce, która słynie ze swoich osiągnięć, odwagi i godnej podziwu konsekwencji. To one zaprowadziły ją na stanowisko komisarza w jednym z prestiżowych oddziałów, z którego kobieta postanowiła zrezygnować dla dobra swojego nastoletniego syna. To z uwagi na niego przenosi się do niewielkiej placówki w Annecy, gdzie staje przed wyzwaniem, którym jest nawiązanie nici porozumienia z miejscowymi stróżami prawa.

Kasandra – bohaterowie

Najważniejszą postacią w produkcji jest Florence Cassandre, utalentowana policjantka, która z powodzeniem realizuje się zawodowo i godzi to z obowiązkami rodzinnymi. Najważniejszym z nich jest wychowywanie Julesa, jej nastoletniego syna. Na co dzień towarzyszy jej komisarz Pascal Roche, z którym pracuje, a także porucznik Jean-Paul Marchand oraz porucznik Nicky Maleva. Oprócz tego na ekranie pojawiają się również pozostali przedstawiciele organów ścigania i rodzina Pascala.

Kasandra – obsada

W roli tytułowej Kasandry, czyli głównej bohaterki, występuje Gwendoline Hamon, jako jej syn na ekranie pojawia się Jules Houplain, a później także Luca Malinowski. W byłego męża wciela się Christophe Gendreau, a w bliskiego współpracownika – Alexandre Varga. W obsadzie znaleźli się również: Dominique Pinon, Jessy Ugolin oraz Béatrice Agenin.

Kasandra – gdzie obejrzeć?

Serial jest emitowany na kanale Kino TV. Zawsze, gdy serial Kasandra jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.