Trwa ładowanie...

Kabaret. Super Show Dwójki - oglądaj online w TV - co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Kabaret. Super Show Dwójki to ukłon stacji TVP w stronę miłośników kabaretu. Od 2016 roku, w ramówce TVP 2 brakowało cyklicznej audycji o charakterze kabaretowym i muzycznym. Nowa produkcja, której emisja zaczęła się wiosną 2021, dostarcza widzom skecze na najwyższym poziomie. W programie występują znani i lubiani kabareciarze.
Share
Kabaret. Super Show Dwójki
Kabaret. Super Show DwójkiŹródło: WP Pilot
d1tnsb7

Kabaret. Super Show Dwójki – co to za program

Kabaret. Super Show Dwójki to program o tematyce kabaretowej, w ramach którego widzowie mają okazję zobaczyć zabawne występy cenionych kabareciarzy: Bartosza Gajdy, Roberta Motyki i Michała Wójcika. Oprócz kultowych skeczy w show pojawiają się nowe, specjalnie przygotowane produkcje. Gościnnie powodów do śmiechu dostarczają m.in. Formacja Chatelet, Kabaret Zachodni, Andrzej Kozłowski ( Kabaret Pod Wyrwigroszem), Kabaret Kałasznikow, Kabaret On On On, Pan Li i Fair Play Crew.

Dodatkową atrakcją są występy i improwizacje znanych wykonawców. Prowadzący program kabareciarze starają się udowodnić, że zaproszona gwiazda ma poczucie humoru i dystans do siebie. Artystom podczas wykonań towarzyszy grupa taneczna Egurrola Dance Studio, a muzycznych puent dostarcza DJ Adamus.

d1tnsb7

Za reżyserię cyklu odpowiadają Tomasz Klimek i Mikołaj Dobrowolski. Program nawiązuje do wcześniejszych projektów TVP, w tym do lubianego Dzięki Bogu już weekend. Na wiosnę 2021 zaplanowano emisję dwunastu jednogodzinnych odcinków.

Kabaret. Super Show Dwójki – prowadzący

Gospodarzami Kabaretu są: Bartosz Gajda z Kabaretu Łowcy B. i Robert Motyka z Paranienormalnych. Stałym elementem programu są parodie znanych postaci wykonywane przez Michała Wójcika z Ani Mru Mru.

Kabaret. Super Show Dwójki – odcinki

W każdym z odcinków show, widzowie mają okazję zobaczyć skecze kabaretowe przygotowane przez czołowych polskich kabareciarzy. Dodatkowo prowadzący sprawdzają umiejętności improwizacyjne i poczucie humoru piosenkarzy. Odcinki Kabaretu trwają godzinę i są emitowane w tygodniowych odstępach. Pierwsza seria składa się z dwunastu odcinków.

Kabaret. Super Show Dwójki - gdzie oglądać

Program Kabaret. Super Show Dwójki zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.

d1tnsb7

Podziel się opinią

Share
d1tnsb7
d1tnsb7