Trwa ładowanie...

Kabaret na żywo. Młodzi i moralni – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Widzowie coraz częściej w wolnej chwili stawiają na dużą porcję rozrywki i dobrego humoru, który poprawi każdy dzień – najczęściej zapewniają to programy rozrywkowe. Jednym z nich jest Kabaret na żywo. Młodzi i moralni, który zawiera w sobie świetne żarty, scenki sytuacyjne i porusza tematy dla każdego takie jak życie polityczne, wiadomości ze świata, relacje międzyludzkie czy też świetna muzyka dobrana do okoliczności.

Kabaret na żywo. Młodzi i moralniKabaret na żywo. Młodzi i moralniŹródło: WP Pilot
dcplsu1
dcplsu1

Kabaret na żywo. Młodzi i moralni - co to za program?

Ta propozycja to idealne połączenie sił Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Kabaretu Młodych Panów, którzy idealnie wpasowują się w oczekiwania widzów. Jest to cotygodniowa i jedenasta już edycja show pod tytułem Kabaretu na żywo, która teraz będzie nosić nazwę Młodzi i moralni. Będą w nim prezentowane premierowe skecze, ale też znane już gagi i piosenki na dany temat. Za produkcję nowego programu odpowiedzialna jest spółka IZK. Ukażą się tam różne cykle między innymi: Rodzina na swoim, Gabinet terapeuty czy też Andrzej na nartach, czyli spotkania z prezydentem. Poruszane będą oczywiście wątki polityczne w satyrycznym tonie. W pierwszym skeczu pt. "Mafia" ujrzeć można Polskę oczami mazowieckiego wschodu oraz śląskiego zachodu. Czy dwa odmienne obozy się zrozumieją? To będzie bardzo ciekawe spotkanie obfitujące w dużo śmiechu. W tym sezonie za niesamowitą oprawę muzyczną odpowiedzialny jest zespół Enej.

Kabaret na żywo. Młodzi i moralni - prowadzący

Współgospodarzami tej edycji Kabaretu na żywo będą dwa świetne zespoły, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów i przede wszystkim ich liderzy: Robert Górski i Robert Korólczyk. Ten duet gwarantuje dobrą zabawę i znakomite poczucie humoru.

Kabaret na żywo. Młodzi i moralni - gdzie można obejrzeć?

Kabaret jest nowym niedzielnym pasmem w telewizji Polsat. Dokładna data rozpoczęcia emisji to 10 września 2021 r. o godzinie 20:00. Taka dawka dobrego humoru powtarzała będzie się w każdy niedzielny wieczór.

Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dcplsu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcplsu1