Trwa ładowanie...

John Wick to filmowy fenomen. Nie znasz jeszcze tej produkcji? Czas to nadrobić!

Keanu Reeves w Johnie Wicku nie przypomina Neo z Matrixa. To bohater, którego jedni uwielbiają, drudzy - nie rozumieją. Ale to produkcja, którą warto poznać i wyrobić sobie własne zdanie na jej temat.

Keanu Reeves jako John Wick (materiały partnera).Keanu Reeves jako John Wick (materiały partnera).
d49rmg3
d49rmg3

John Wick - fenomen, który warto poznać

John Wick to filmowa seria stworzona Chada Stahelskiego i Davida Leitcha (pierwsza część), byłych kaskaderów. W 2023 roku na ekranach zadebiutuje czwarta odsłona tej produkcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Scenariusz filmów nie jest zbyt odkrywczy: (w wieeelkim skrócie) mamy płatnego zabójcę, który dla żony rezygnuje z tego fachu, okazuje się jednak, że z przeszłością nie jest tak łatwo się rozstać. Jest dużo strzelania, dużo zabitych osób, dużo ucieczek. Ot, film akcji. Ale właśnie nie do końca. Mamy tu bohatera, który zdaje się stawać sam przeciw światu, a przede wszystkim - naprawdę dużo scen walki. Nie powinniśmy się łudzić, że dostaniemy skomplikowaną historię, którą będziemy analizować przez godziny po zakończeniu seansu - tu chodzi po prostu o "bijatykę". John Wick momentami przypomina bohatera gier komputerowych, który po kolei likwiduje swoich przeciwników. Może to właśnie dlatego film spotkał się z tak dobrym odbiorem, widzowie nie są oszukiwani - to historia stworzona przez kaskaderów, dostajemy dokładnie to, czego możemy się spodziewać.

Keanu Reeves - aktor o wielu twarzach

W Johnie Wicku, Keanu Reeves gra (nie do końca) byłego płatnego zabójcę, któremu nie dane jest zapomnieć o tym fachu. Ale dla wielu osób Keanu to przede wszystkim Neo z kultowej już serii Matrix. Znamy go także m.in. z filmów takich jak Adwokat diabła, Dom nad jezioerm czy Speed: Niebezpieczna prędkość. Niezależnie od tego, w jaką postać Reeves się wciela, sumiennie przygotowuje się do roli. Intensywne treningi to codzienność aktora - aby przekonująco wypaść w Matrixie ćwiczył sztuki walki, John Wick wymagał także nienagannego posługiwania się bronią. Chociaż - jak sam wspomina - nie ma zbyt wiele wspólnego z postaciami, w które się wciela, Keanu i bohater, którego gra zdają się być jednością.

Filmy na wyciągnięcie ręki w WP Pilot

Nie znasz jeszcze Johna Wicka? Teraz możesz to nadrobić! W serwisie Cineman dostępne są trzy tytuły z tej serii - to doskonała okazja, aby urządzić sobie filmowy maraton. Ale Cineman to nie tylko produkcje z Keanu Reevesem w roli głównej, znajdziesz tam ponad 1500 tytułów w opcji "na żądanie". A jeśli chcesz mieć również dostęp do kanałów telewizyjnych, mamy dla ciebie rozwiązanie idealne - specjalne pakiety WP Pilot + Cineman, które teraz dostępne są w nowej, niższej cenie! Co musisz zrobić, aby cieszyć się TV na żywo i bogatą biblioteką filmową? Wybierz:

●     pakiet FILMKLUB+ Starter PLUS (39,99 zł za 30-dniowy dostęp) - to 54 kanały telewizji na żywo, którą możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz oraz dostęp do bogatej biblioteki Cineman w ramach paczki Filmklub+,

d49rmg3

●     pakiet FILMKLUB+ MAXI (74,99 zł za 30-dniowy dostęp) - to aż 118 największych i najpopularniejszych kanałów telewizji na żywo oraz, oczywiście, dostęp do pełnej biblioteki Cineman w ramach paczki Filmklub+.

Będziesz mógł śledzić na żywo propozycje różnych stacji telewizyjnych, zyskasz także dostęp do ponad 1500 filmów do wypożyczenia - to produkcje prosto z kinowych ekranów, ale nie tylko!

WP Pilot to telewizja na żywo, którą możesz oglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu - w Polsce, ale i podczas czasowego pobytu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii i Islandii. Wyjeżdżasz i chcesz mieć dostęp nie tylko do telewizji, ale i do biblioteki Cineman? Pamiętaj, aby zarejestrować się w serwisie będąc jeszcze w kraju. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: ponad 1500 filmów oraz dostęp do telewizji na żywo.

Miłego oglądania!

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d49rmg3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49rmg3