Trwa ładowanie...

Jestem z Polski - oglądaj online w TV – co to za program, prowadząca, gdzie obejrzeć

Zastanawiając się, jak wygląda prawdziwe życie poza granicami naszego kraju, warto sięgnąć po informacje u osoby, która na własnej skórze przekonała się o tego typu adaptacji. Jestem z Polski to program, który przedstawia życie Polaków za granicą. W każdym z odcinków widz ma szansę dowiedzieć się, jak dana osoba znalazła się w obcym kraju, czy przeprowadzka była łatwa, czym się zajmuje, a także jak długo zamierza tam pozostać.

Jestem z PolskiJestem z PolskiŹródło: WP Pilot
d316fbm
d316fbm

Jestem z Polski – co to za program

Program Jestem z Polski opisuje losy Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Założeniem programu jest ukazanie widzom zagranicznych realiów, sytuacji oraz trudności, z jakimi musieli się zmierzyć nasi emigrujący rodacy. Jestem z Polski emitowany jest w telewizji od 2018 roku. W przeciągu tych kilku lat zostało wyemitowanych aż siedem sezonów. Na końcu każdego z odcinków, prowadząca program zadaje każdemu z uczestników dwa pytania: „Czego najbardziej brakuje ci z Polski?" oraz „Czy zamierzasz kiedyś do niej wrócić na stałe?".

Jestem z Polski – prowadzący

Prowadzącą program jest Agnieszka Kołodziejska, która w łatwy sposób nawiązuje relacje z uczestnikami programu. Dodatkowo jej pytania są trafne i dzięki nim oglądający mogą dowiedzieć się jeszcze więcej o przedstawianym w danym odcinku kraju oraz mieście.

Jestem z Polski – odcinki

Każdy z odcinków programu Jestem z Polski jest tzw. videoblogiem przedstawiającym historię kilku Polaków zamieszkujących wybrany kraj. Każda z osób biorących udział w programie ukazuje swój punkt widzenia, opisuje jak znalazła się w danym miejscu, czym się zajmuje, a także zabiera widza w swoje ulubione rejony, do domu, a nawet do pracy. Wszystkie odcinki siedmiu sezonów trwają po 40 min i opisują życie naszych rodaków mieszkających w zupełnie innych miejscach.

Jestem z Polski - gdzie oglądać

Program Jestem z Polski zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d316fbm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d316fbm