Trwa ładowanie...

Jesienna ramówka TVP – co będzie można obejrzeć?

Stacja TVP regularnie wprowadza nowe produkcje. W najnowszej jesiennej ramówce pojawią się nieznane dotąd programy oraz kontynuacje popularnych wśród widzów seriali. Warto wiedzieć, czym zaskoczy nas TVP w nadchodzącym sezonie.

Zdjęcie poglądoweZdjęcie poglądoweŹródło: Shutterstock, fot: Copyright (c) 2013 sirtravelalot/Shutterstock. No use without permission.
d20gfcl
d20gfcl

Kontynuacje znanych seriali

Seriale TVP, takie jak Na dobre i na złe, M jak miłość, Barwy szczęścia czy też Klan od lat przyciągają widzów przed ekrany. W obrębie sprawdzonych dotąd pozycji Telewizji Polskiej pojawi się jednak mała zmiana. W jesiennej ramówce zdecydowano się na zastąpienie Stulecia Winnych Wojennymi dziewczynami. Serial ten pojawi się na antenie TVP1 4 września, o 20:15. Fani Na dobre i na złe będą natomiast mogli śledzić losy lekarzy z Leśnej Góry od 7 września. Nowy sezon serialu M jak miłość emitowanego w TVP2 rozpocznie się 5 września. W tym samym dniu powróci także na antenę uwielbiany przez widzów serial Barwy szczęścia.

Wielki powrót muzycznego show z udziałem gwiazd

Tak to leciało to program, który był prowadzony przez Macieja Miecznikowskiego i polegał na śpiewaniu piosenek na podstawie niepełnych tekstów. Do teleturnieju zapraszano nieznane osoby oraz gwiazdy show-biznesu. Program zniknął jednak na jakiś czas z oferty Telewizji Polskiej. Po kilku latach zdecydowano się jednak wrócić do projektu. W najnowszym sezonie w roli prowadzących zobaczymy Magdalenę Kajrowicz i Sławomira Zapałę. Początek Tak to leciało w jesiennej ramówce TVP2 będzie można śledzić w niedzielę, 4 września o 16:15.

Wśród muzycznych teleturniejów nie zabraknie także kultowego już Jaka to melodia?. Program będzie można oglądać na antenie TVP1 codziennie o 17:15. W roli prowadzącego ponownie zobaczymy Rafała Brzozowskiego.

Kontynuacja muzycznego talent-show

The Voice of Poland należy do serii transmitowanej na całym świecie, stworzonej przez Johna de Mola. W każdym państwie jurorami są znane gwiazdy sceny muzycznej. W poprzednich sezonach polskiej edycji "The Voice of" wystąpili m.in. Nergal, Kayah, Maria Sadowska, Ania Dąbrowska, Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP oznajmiono, że w najnowszym sezonie pojawią się gwiazdy, które w poprzednich edycjach były trenerami uczestników. Widzowie zobaczą zatem Justynę Steczkowską, Tomsona, Barona i Marka Piekarczyka. Nową jurorką będzie natomiast Lanberry. The Voice of Poland 13 będzie emitowany na Dwójce od 3 września.

d20gfcl

WP Pilot – najlepsza telewizja online

WP Pilot stworzył specjalne pakiety, po zakupieniu których możesz śledzić swoje ulubione filmy, seriale i programy rozrywkowe. Nowości z jesiennej ramówki TVP oraz znane i lubiane pozycje obejrzysz na telewizorze, komputerze lub urządzeniu mobilnym. Oferta dostępna jest dla mieszkańców Polski oraz osób przebywających w krajach UE, w Islandii i Norwegii. Telewizję WP Pilot możesz oglądać zarówno za pośrednictwem przeglądarki internetowej, jak i aplikacji, która jest dostępna na urządzenia z systemem Windows, iOS i Android. Telewizory obsługujące aplikację WP Pilot to te, które mają wbudowane oprogramowanie LG Smart TV, Samsung Smart TV i Android TV, a także działające z wykorzystaniem AirPlay lub Chromecast. Sprawdź teraz ofertę WP Pilot i wybierz najlepszy pakiet dla siebie!

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d20gfcl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20gfcl