Trwa ładowanie...

Jak oni to zbudowali? – oglądaj online w TV – fabuła, odcinki, gdzie obejrzeć

Jak oni to zbudowali? to serial dokumentalny, w którym widzowie dowiedzą się o tym, jak powstały architektoniczne cuda naszej planety.

Jak oni to zbudowali?Jak oni to zbudowali?Źródło: WP Pilot
d4drzlt
d4drzlt

Jak oni to zbudowali? – co to za serial?

Jak oni to zbudowali? to serial, w którym uzyskujemy odpowiedź na tytułowe pytanie: Jak oni to zbudowali? Dowiesz się wszystkiego w bardzo skondensowanej formie dwudziestominutowego programu, który wyjaśnia, jak to wszystko wyglądało w praktyce oraz ile czasu i pieniędzy trzeba było poświęcić, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Krajem, w którym wymyślono i stworzono ten serial była Wielka Brytania. 

Jak oni to zbudowali? – odcinki

Każdy odcinek tego serialu prezentuje zupełnie inny cud architektury. Przykładowo w pierwszym odcinku zaprezentowano, w jaki sposób zbudowano pierwszy ekskluzywny podziemny hotel w Chinach. W kolejnych epizodach tego programu między innymi przedstawiono pokryty miedzią drapacz chmur na amerykańskim Manhattanie. Bezapelacyjnie wszystkie detale budzą zachwyt i podziw wśród wielu ludzi zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Zadziwiający jest nie tylko wygląd budowli, ale również koszty, jakie przeznaczono na jej wybudowanie. Konstrukcje zaprezentowane w serialu świadczą w głównej mierze o geniuszu samych architektów, którzy je projektowali w najdrobniejszych szczegółach – od początkowych wątpliwości, poprzez zaawansowane procesy budowlane, skończywszy na finalizacji i upiększaniu efektu końcowego. To wszystko sprawia, że serial jest bardzo lekki i nieskomplikowany w odbiorze. 

Jak oni to zbudowali? – fabuła

Twórcy tego serialu odwiedzają różne zakątki świata – począwszy od krajów europejskich, przez państwa afrykańskie i azjatyckie, skończywszy na krajach Ameryki Północnej i Południowej – by dowiedzieć się jak powstały te niezwykłe budowle, które uznano za arcydzieła współczesnej inżynierii. Kamery telewizyjne spotkają się z niezwykłymi architektami, którzy urzeczywistniają, na pierwszy rzut oka, często bardzo szalone oraz irracjonalne pomysły i sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe

d4drzlt

Jak oni to zbudowali? – bohaterowie

Bohaterem każdego odcinka są przede wszystkim architekci, którzy opowiadają o tym, jak powstają najwyższe budynki całego świata. Wszystko to jest dopełnione głosem lektora, który tym samym jest przewodnikiem po telewizyjnej podróży przez architektoniczny świat.

Jak oni to zbudowali? – gdzie obejrzeć?

Ten serial dokumentalny można oglądać na stacji ZOOM TV. Zawsze, gdy serial Jak oni to zbudowali? jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4drzlt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4drzlt