Inter Mediolan – AC Milan: gdzie i kiedy obejrzeć? Transmisja z meczu

W 21. kolejce Serie A dojdzie do starcia Interu Mediolan z AC Milanem. Spotkanie zostało przewidziane na 5 lutego 2023 roku. Początek rywalizacji o godzinie 20:45. Oglądaj na żywo, online na Eleven Sports w Pilot WP.

Inter Mediolan – AC Milan: gdzie i kiedy obejrzeć? Transmisja z meczuŹródło: GETTY, fot: DeFodi Images
d1g7s86
d1g7s86

Pojedynek tych dwóch ekip zapowiada się wręcz fenomenalnie. To niewątpliwie uznane marki we włoskim futbolu. Do tej pory piłkarze Interu i AC Milanu prezentowali zbliżony poziom, co zwiastuje bardzo zacięte widowisko. O końcowym wyniku mogą zadecydować detale.

Wyżej stoją notowania Interu. To wicelider tabeli Serie A. Dotychczas zespół z Mediolanu wywalczył 40 punktów. Na ten dorobek złożyło się trzynaście zwycięstw, jeden remis, a także sześć porażek. Inter w dotychczasowych meczach zdobył 40 goli, tracąc przy tym 26 trafień. Do lidera z Neapolu traci 13 "oczek".

A jak póki co sprawowali się piłkarze AC Milanu? Na ich koncie widnieje 38 "oczek". Z tym dorobkiem zajmują piątą lokatę w zestawieniu najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej. Ten zespół jedenaście razy wygrywał, pięciokrotnie dzielił się punktami z przeciwnikami, a poza tym poniósł cztery porażki. AC Milan w trwającej kampanii strzelił 37 goli, a stracił – 29.

Za faworyta tego spotkania uznać można Inter Mediolan, choć oczywiście AC Milan jak najbardziej również jest w stanie powalczyć o zgarnięcie kompletu punktów.

Gdzie transmisja z meczu Inter Mediolan – AC Milan?

Źródło: Licencjodawca, fot: PilotWP

Pojedynek Interu z AC Milanem został zaplanowany na 5 lutego 2023 roku i będzie można go śledzić na platformie Pilot WP. Można z niej skorzystać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu świetnie zapowiadający się mecz Serie A będziecie mogli śledzić choćby na swoim smartfonie.

d1g7s86

Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 2. Bezpośredni przekaz "na żywo" ruszy o godzinie 20:40. Pięć minut później rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego. Miejmy nadzieję, że następnie piłkarze obu zespołów stworzą widowisko przepełnione emocjami.

Inter Mediolan – AC Milan. Jakie wyniki padały do tej pory?

Przed obejrzeniem kolejnej konfrontacji Inter Mediolan – AC Milan w Pilot WP, warto nieco cofnąć się w czasie i sprawdzić wcześniejsze rezultaty w meczach tych dwóch drużyn. Godnym uwagi jest niewątpliwie fakt, że do ostatniej konfrontacji Interu i AC Milanu doszło niedawno, bo 18 stycznia 2023 roku.

Wówczas te dwie drużyny spotkały się w wielkim finale Superpucharu Włoch. Spotkanie od początku układało się po myśli Interu. W dziesiątej minucie na listę strzelców wpisał się Federico Dimarco, a nieco później trafił Edin Dzeko. Do przerwy ekipa z Mediolanu prowadziła 2:0. W drugiej połowie przeciwnicy nie zdołali strzelić choćby jednego gola, a wynik rywalizacji w 77. minucie ustalił Lautaro Martinez. Po zwycięstwie 3:0 piłkarze Interu mogli unieść ku górze trofeum.

Ostatnio górą był Inter, a jak było jeszcze prędzej? 3 września 2022 roku wygrał AC Milan (3:2), a 19 kwietnia 2022 roku ze zwycięstwa cieszył się Inter (3:0). 1 marca 2022 roku padł natomiast bezbramkowy remis, a 5 lutego 2022 roku było 2:1 dla AC Milanu.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.