Trwa ładowanie...

Inteligentne domy – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć?

Technologiczne nowinki już dawno wkroczyły do ludzkich domów, zwiększając wygodę, bezpieczeństwo czy wpływając na niskie zużycie energii. Lokale wyposażone w prawdziwe cuda techniki często są na stałe połączone z Internetem. Program Inteligentne domy to wycieczka po nowoczesnych nieruchomościach i skrywanych tam sekretach oraz technologiach.

Inteligentne domyInteligentne domyŹródło: WP Pilot
d105w0y
d105w0y

Inteligentne domy – co to za program?

Inteligentne domy (Smart Home Nation) to serial produkcji USA z 2021, którego celem jest przedstawienie najbardziej zautomatyzowanych domów na świecie. Prowadząca w każdym odcinku wyrusza na ekskluzywną wycieczkę, zwiedzając pokój po pokoju i poznając prawdziwe cuda techniki, które można znaleźć w czterech ścianach. Od łóżek monitorujących sen, przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa czy hologramy psów, a kończąc na domu generującym zerowy poziom emisji dwutlenku węgla.  

Inteligentne domy – prowadzący

Prowadzącym program jest dziennikarka Tanya Memme, kanadyjska aktorka i prezenterka telewizyjna. W amerykańskiej telewizji największą popularność przyniosło jej prowadzenie serii Sell This House, na temat pomocy sprzedaży domu dotychczasowym właścicielom. Tanya Memme tak świetnie sprawdziła się w świecie nieruchomości, idealnie nadając się na prowadzącą programu Inteligentne domy.

Inteligentne domy – odcinki

Odcinki dokumentu prezentującego innowacyjne domy, w których pojawia się wiele systemów mających na celu wytwarzanie energii czy jej oszczędne wykorzystanie, transmitowane są przez 5 dni z rzędu w każdym tygodniu. Transmisje w Zoom TV odbywają się od poniedziałku do piątku. Program zaczyna się zawsze o zbliżonej porze, startując między godziną 11:00 a 12:00.

Inteligentne domy – gdzie obejrzeć?

Program Inteligentne domy jest do obejrzenia na stacji Zoom TV, uniwersalnym kanale rozrywkowym, którego ramówkę można określić trzema hasłami – humor, skandal, tajemnica. Zoom TV stara się dostarczyć widzom programy pełne wrażeń, które czasem rozbawią, a czasem zainspirują. Program Inteligentne domy doskonale wpisuje się w charakterystykę stacji, pozwalając odkrywać ciekawe rozwiązania stosowane na świecie. Zawsze, gdy program Inteligentne domy jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d105w0y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d105w0y