Trwa ładowanie...

Ikony 10min – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Ikony 10min to program poruszający tematykę życia gwiazd światowego kina, muzyki i sztuki. Krótkie odcinki pozwalają w szybki sposób zdobyć najważniejsze informacje o karierach uznanych artystów. Nadawany od 2021 roku program skupia się nie tylko na najlepszych rolach i albumach ikon, ale także na ich życiu prywatnym.

Zdjęcie poglądoweZdjęcie poglądoweŹródło: Shutterstock, fot: Copyright (c) 2018 Antonio Guillem/Shutterstock. No use without permission.
d763aph
d763aph

Ikony 10min – co to za program?

Ikony 10 min to program prezentujący krótkie biografie najsławniejszych aktorów, muzyków albo twórców sztuki. Stara się przekazać widzowi jak najwięcej informacji o twórczości gwiazd oraz ich życiu prywatnym. Nie ogranicza się wyłącznie do współczesnych ikon. Zdarzają się również odcinki o starych czasach Hollywood lub dawnym rynku muzycznym. Obok Leonardo Di Caprio można równie dobrze dowiedzieć się sporo o Jamesie Deanie albo Elizabeth Taylor. Program jest produkowany od 2021 roku, w Polsce. Informacje zebrane przez twórców są prezentowane przez lektora. Nie brakuje również zdjęć czy archiwalnych wstawek filmowych.

Ikony 10min – odcinki

Ikony 10 min doczekały się już kilkudziesięciu odcinków. Pierwszy z nich opowiadał o życiu Marilyn Monroe. Każdy epizod opowiada o innej ikonie, która otrzymuje klasyczną biografię. Odcinek zazwyczaj rozpoczyna się od przedstawienia dzieciństwa artysty, żeby z czasem wspominać o jego kolejnych szczeblach kariery. Nie brakuje też wstawek o życiu prywatnym gwiazd: małżeństwach, romansach oraz skandalach z ich udziałem. Twórcy nie boją się sięgać po kontrowersyjne treści. Jak można domyślić się po tytule – odcinki trwają w przybliżeniu 10 minut. Pomimo krótkiego formatu nie zabraknie w nich żadnych najważniejszych informacji. Wymieniane są wszystkie szczytowe osiągnięcia celebrytów.

Ikony 10min – gdzie obejrzeć?

Program można obejrzeć w polskiej telewizji Red Top TV. Niektóre odcinki są pokazywane również na kanale Red Carpet TV. Epizody emitowane są często w sposób niechronologiczny. Zawsze, gdy program Ikony 10min jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d763aph
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d763aph