Trwa ładowanie...

Idealny dom na plaży – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Mieszkańcy Australii z przyjemnością spędzają swój wolny czas nad wodą na australijskich plażach, otoczeni pięknymi widokami i fascynującą przyrodą. Niektórzy z nich marzą jednak, aby właśnie tutaj znalazł się ich wymarzony dom. Co warto wiedzieć o programie Idealny dom na plaży?

Idealny dom na plażyIdealny dom na plażyŹródło: WP Pilot

Idealny dom na plaży – co to za program?  

Deborah Hutton pasjonująca się nieruchomościami nad wodą oraz posiadaczka własnego domu na plaży w Sydney pomoże uczestnikom programu w spełnieniu marzeń. Kamery będą śledzić zainteresowanych zarówno w momencie wyboru odpowiedniej rezydencji, jak i również po zamieszkaniu w niej, aby sprawdzić, jak się w niej czują. W programie spotkamy widowiskowe posiadłości i rezydencje w pięknych okolicznościach przyrody. Domy będą się różnić chociażby ze względu na przedział cenowy oraz to, czy spełniają oczekiwania konkretnych zainteresowanych. Jakie domy wybiorą uczestnicy i czy będą zadowoleni ze swojego wyboru? Koniecznie musisz to sprawdzić!

Idealny dom na plaży – prowadzący

Prowadząca program Idealny dom na plaży to prezenterka Deborah Hutton, pasjonatka nieruchomości oraz posiadaczka własnej rezydencji na australijskiej plaży.

Idealny dom na plaży – odcinki  

Deborah szuka idealnych nieruchomości i rezydencji dla różnych uczestników, których głównym założeniem jest to, aby były one zlokalizowane na plaży. Prezenterka ma różne zadania, takie jak między innymi znalezienie położonego na półwyspie szałasu dla młodej pary. Oprócz tego wybierze się także na wyspę Hamilton, gdzie pomoże wybrać odpowiedni dom na plaży. W Sydney znajdzie wymarzoną posiadłość dla niezwykle ciekawej pary – dentysty i Francuzki, jego żony. Deborah na swojej drodze napotka wiele wyzwań i problemów, z którymi świetnie sobie poradzi. Czy uda się jej znaleźć idealny dom na plaży? Zdecydowanie! Po wszystkim kamery znów wrócą do otoczenia bohaterów, aby sprawdzić, jak żyje im się w ich wymarzonym domu nad wodą.

Idealny dom na plaży – gdzie obejrzeć?

Program Idealny dom na plaży można obejrzeć na kanale Zoom TV. Zawsze, gdy program Idealny dom na plaży jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.