Trwa ładowanie...

I żyli długo i szczęśliwie - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Prawie każdy chciałby stworzyć udany związek zakończony małżeństwem. Czy istnieje recepta na szczęście? Serial I żyli długo i szczęśliwie stara się odpowiedzieć na to pytanie.

Single,Woman,Watching,Online,Tv,In,The,Night,Sitting,On
headphones,couch,young adult,teenage,laptop,fan,dark night,funnySingle,Woman,Watching,Online,Tv,In,The,Night,Sitting,On headphones,couch,young adult,teenage,laptop,fan,dark night,funnyFot: Copyright (c) 2018 Antonio Guillem/Shutterstock. No use without permission.
d21gn5o
d21gn5o

I żyli długo i szczęśliwie - co to za serial?

I żyli długo i szczęśliwie to polski serial dokumentalny z 2011 roku poświęcony małżeństwom z krótkim stażem. Świeżo upieczeni małżonkowie opowiadają o swoim życiu, dodatkowo głos zabierają również ich krewni i przyjaciele, dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się życiu bohaterów z różnych perspektyw. Widzowie nie tylko mają okazję poznać historię ich związku, odkryją też nadzieje, marzenia i plany na przyszłość nowożeńców, ale również dowiedzą się, czy para jest szczęśliwa w swoim małżeństwie.

I żyli długo i szczęśliwie - twórcy

Serial został wyprodukowany w Polsce.

I żyli długo i szczęśliwie - odcinki

Nakręcono jedynie jeden sezon serialu składający się z 39 odcinków trwających po 60 minut każdy.

I żyli długo i szczęśliwie - fabuła

Każdy odcinek poświęcony jest innej parze. Małżonkowie w programie opowiadają o swoim życiu, a w szczególności o historii swojego związku. Dowiadujemy się, w jaki sposób się poznali, jak wyglądały zaręczyny, ślub i podróż poślubna. Bohaterowie dzielą się z widzami swoimi wspomnieniami, marzeniami i planami na przyszłość. Towarzyszymy im w najważniejszych i przełomowych momentach w ich związku. Dowiadujemy się też jaka jest ich recepta na udany związek. Oprócz głównych bohaterów w programie występują również bliskie im osoby, które dzielą się z widzami swoimi przemyśleniami na temat związku małżonków. Dzięki temu widzowie mają okazję przyjrzeć się życiu bohaterów z różnych perspektyw. Widzowie coraz lepiej poznają bohaterów i zaczynają się z nimi utożsamiać. Są też coraz bardziej zainteresowani tym, jak potoczy się ich życie i czy ich małżeństwo będzie szczęśliwe. W programie wykorzystywane są również prywatne materiały archiwalne małżonków, dokumentujące wydarzenia z ich życia i obrazujące ich drogę do małżeństwa. Pozwala to widzom poczuć się tak, jakby towarzyszyli oni głównym bohaterom w ich drodze do szczęścia.

d21gn5o

I żyli długo i szczęśliwie - bohaterowie

Bohaterami serialu I żyli długo i szczęśliwie są zwykli ludzie, osoby, które stosunkowo niedawno wstąpiły w związek małżeński i które chcą opowiedzieć swoją historię. Każda para jest inna i ma inny pomysł na siebie, na ślub i na życie, co sprawia, że każdy odcinek jest niepowtarzalny. Nie ma dwóch jednakowych ślubów, tak jak nie ma dwóch jednakowych osób. Każdy ma inną wizję i oczekuje innej oprawy podczas najważniejszego wydarzenia w życiu, czyli ślubu. Z tego powodu każdy odcinek różni się od siebie.

I żyli długo i szczęśliwie - gdzie obejrzeć?

Program I żyli długo i szczęśliwie jest emitowany na antenie telewizji Love, będącej następcą Wedding.tv. Jest to kanał oferujący przede wszystkim polskie programy o tematyce ślubnej. Zawsze, gdy serial I żyli długo i szczęśliwie jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d21gn5o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21gn5o