Trwa ładowanie...

I love kabaret – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Któż z nas nie lubi się pośmiać? Polskie kabarety mają swoją historię i rozśmieszały Polaków nawet wtedy, gdy panowała cenzura. Każdy pamięta Kabaret Starszych Panów, Pod Egidą czy też Tey. Obecnie mamy formacje, które bawią kolejne pokolenia naszych rodaków, takie jak: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Smile czy Kabaret Hrabi. W telewizji możemy zobaczyć sporą ilość programów z kabaretami, a jednym z nich jest I love kabaret.

I love kabaretI love kabaretŹródło: WP Pilot
d3h0vso
d3h0vso

I love kabaret – co to za program?

Jeżeli chodzi o formułę programu, to na chwilę obecną widzowie mogą oglądać już trzeci sezon zmagań kabareciarzy na scenie. Można więc wysnuć łatwy wniosek, że show się sprawdziło i widzowie chętnie go oglądają. Tematy skeczów są najróżniejsze: od polityki po nawet najbardziej delikatne sprawy związane z naszym życiem. Najważniejsze jednak jest to, że są one opakowane w "smaczny" sposób i dzięki temu jest chętnie oglądany przez osoby niezależnie od wieku oraz płci.

I love kabaret – prowadzący

Przeważnie zdarza się, że programy kabaretowe emitowane w telewizji nie mają prowadzących, natomiast I love kabaret ma zupełnie inną formułę. Prowadzącymi są członkowie kabaretu Jurki, jednego z lepszych i bardziej rozpoznawalnych w kraju: Agnieszka Litwin oraz Przemysław Żejmo. Zabierają oni widzów w przygodę po skeczach najlepszych formacji kabaretowych. Na scenach występują więc wszystkie formacje, które w ostatnich latach sprawiały, że na twarzach widowni pojawił się uśmiech.

Jak wyglądają odcinki programu?

Jeżeli chodzi o długość odcinków, to jest ona różna. Programy trwają od 5 do 10 minut (jeden skecz) aż do godziny.

Gdzie obejrzeć I love kabaret?

I love kabaret można obejrzeć na antenie ZoomTV o różnych godzinach. Jeżeli lubimy długie siedzenie po nocach i jesteśmy "nocnymi markami", to warto włączyć swój odbiornik około godziny 2, by trafić na pasmo kilku odcinków z rzędu i swoim głośnym śmiechem budzić sąsiadów. Dużym plusem jest jednak to, że można go zobaczyć również w paśmie wieczornym, więc będzie on świetnym dodatkiem do rodzinnej kolacji. Zawsze, gdy program I love kabaret jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3h0vso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0vso