Trwa ładowanie...

I kto tu rządzi – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Seriale telewizyjne typu sictom to świetna rozrywka dla całej rodziny. Opierają się one na humorze sytuacyjnym. Stacje telewizyjne chętnie tworzą nowe produkcje lub adaptują zagraniczne tak, aby pasowały do polskich realiów. Tak jest i w przypadku serialu I kto tu rządzi? - jego pierwowzór powstał w USA w latach 1984-1992 i nosi tytuł Who's the Boss.

Zd j ę c i e  i l u s t r a c y j n e Zd j ę c i e i l u s t r a c y j n e Źródło: Shutterstock
d1ekaso
d1ekaso

I kto tu rządzi? – co to za serial

I kto tu rządzi? to serial opowiadający o perypetiach Tomasza i Agaty, którzy początkowo nie przepadają za sobą, lecz wkrótce się zakochują. Na ich drodze stanie wiele przeciwności, które będą musieli pokonać, aby być razem.

I kto tu rządzi? - twórcy

Za produkcję serialu odpowiada polska grupa ATM. Scenariusz przygotował Bartosz Wirzbięta, muzykę Andrzej Smolik, a za reżyserię odpowiadał Maciej Ślesicki.

I kto tu rządzi? – odcinki

Łącznie powstały 52 odcinki serialu, trwające po 25 minut. Zostały one podzielone na cztery sezony.

I kto tu rządzi? – fabuła

Tomasz Czajka to jeden z najlepszych zawodników zespołu grającego w pierwszej lidze. Niestety, jego dobrze zapowiadającą się karierę przerywa niespodziewana i bardzo poważna kontuzja. Tomek, w wyniku śmierci swojej żony, zostaje sam z nastoletnią córką i musi zadbać o jej przyszłość. Doskonale zdaje sobie sprawę, że warszawska Praga to nie jest miejsce dla niej. Postanawia przeprowadzić się do Konstancina, gdzie zaczyna pracę w charakterze gospodyni domowej w domu Agaty Batyckiej. Z odcinka na odcinek zaczyna radzić sobie coraz lepiej z nowymi obowiązkami, ale zanim do tego dojdzie nie zabraknie wielu zabawnych sytuacji.

I kto tu rządzi? - bohaterowie

 • Tomasz Czajka - mieszkaniec warszawskiej Pragi. Życiowe okoliczności zmuszają go do przewrócenia swojego życia do góry nogami. Przeprowadza się do Konstancina, gdzie wszystko jest dla niego nowe.
 • Agata Batycka - matka dziesięcioletniego Michała, rozwódka. Jej uporządkowany świat staje na głowie wraz z pojawieniem się w jej domu Tomka i Marty.
 • Barbara Zamojska - matka Agaty. Dzięki niej Tomek zostaje zatrudniony w roli gospodyni w domu Agaty. To żywiołowa i pełna werwy kobieta, która nie boi się nowych wyzwań.
 • Kamil Batycki - syn Agaty, lubi wtrącać się w wypowiedzi innych i prawić swoje mądrości.
 • Marta Czajka - córka Tomka, fanka piłki nożnej. Dzięki przeprowadzce do Konstancina ma możliwość nauki w prestiżowej szkole.
d1ekaso

I kto tu rządzi? - obsada

Główne role zagrali:

 • Bogusław Linda - Tomasz Czajka,
 • Małgorzata Foremniak - Agata Batycka,
 • Elżbieta Słoboda - Barbara Zamojska,
 • Michał Boczkowski - Kamil Batycki,
 • Gabriela Pietrucha - Marta Czajka.

I kto tu rządzi? - nagrody

W roku 2008 roku I kto tu rządzi? otrzymał nominację do nagrody Telekamery w kategorii Najlepszy serial komediowy.

I kto tu rządzi? - gdzie oglądać

Serial I kto tu rządzi? zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1ekaso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ekaso