Trwa ładowanie...

Hitler: odliczanie - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Grupa historyków, biorących udział w programie zastanawia się, czym dokładnie zajmował się Hitler każdego kolejnego dnia, ukazując równocześnie jak tyran doprowadził nasz świat do skrajnego wyniszczenia.

Hitler: odliczanieHitler: odliczanieŹródło: WP Pilot
d11dp2c
d11dp2c

Hitler: odliczanie – co to za program

Hitler: odliczanie to brytyjski program telewizyjny, który opowiada o sytuacji, która rozpoczęła się 12 marca 1938 roku. Tego dnia niemieckie wojsko pod przywództwem Adolfa Hitlera przekroczyło granicę Niemiec i przybyło do Austrii. Wtedy zaczęło się odliczanie do wybuchu II wojny światowej. Uznaje się, że do tego konfliktu nie doszłoby bez decyzji, które podjął Adolf Hitler w tym kluczowym czasie. Aby jednak w pełni zrozumieć te zdarzenia, należy przyjrzeć się rozumowaniu i poczynaniom samego Hitlera.

Hitler: odliczanie – odcinki

Hitler: odliczanie to seria złożona z 3 odcinków. Opowiedziano w nich wydarzenia, które działy się w trakcie kluczowych 18 miesięcy wojny, od 12 marca 1938 roku do 1 września 1939 roku. Ten niezwykły okres przedstawiony jest w całkiem inny niż zazwyczaj sposób – z perspektywy Adolfa Hitlera. Pierwszy odcinek programu opowiada początki Hitlera oraz źródła jego popularności. Na tym etapie dowiadujemy się, jak doszło do najazdu na Austrię, a także poznajemy plany Hitlera na temat zajęcia Czechosłowacji.

Hitler: odliczanie – gdzie obejrzeć

Hitler: odliczanie można obejrzeć na kanale Polsat Viasat History. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d11dp2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11dp2c