Hit ligi portugalskiej "na żywo". Gdzie oglądać transmisję?

Po przerwie na mistrzostwa świata w Katarze do życia budzi się klubowy futbol. Na uwagę zasługuje niewątpliwie starcie w ramach 14. kolejki najwyższej ligi portugalskiej SC Braga – SL Benfica. Transmisja w Pilot WP.

Hit ligi portugalskiej "na żywo". Gdzie oglądać transmisję?Źródło: WP, fot: PilotWP
d2zkjqi
d2zkjqi

Ostatnie tygodnie nie dostarczały emocji związanych z rozgrywkami ligowymi. To dlatego, że odbywały się mistrzostwa świata w Katarze. Kibice z różnych krajów emocjonowali się pojedynkami na katarskich stadionach.

18 grudnia ten prestiżowy turniej został zakończony. W finale kapitalne widowisko stworzyły reprezentacje Argentyny i Francji. Ostatecznie z cennego trofeum cieszyli się "Albicelestes", którzy szalę zwycięstwa przechylili na swoją stronę dopiero po serii rzutów karnych.

Emocje po tym fantastycznym meczu już opadły. Teraz natomiast pora na rywalizację klubową. Pierwsze spotkania po przerwie na mistrzostwa globu przewidziano na ostatnie dni 2022 roku. Na pewno trudno przejść obojętnie obok hitu ligi portugalskiej SC Braga – SL Benfica. Transmisję z tego pojedynku znajdziesz na platformie Pilot WP.

Transmisja z hitu ligi portugalskiej na twoim smartfonie!

Zespoły SC Braga oraz SL Benfica łączy przede wszystkim to, że dotychczas prezentowały wysoki poziom i znajdują się na podium tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w Portugalii. Należy się spodziewać, że piłkarze tych dwóch ekip stworzą świetne widowisko, którego wręcz nie można przegapić.

d2zkjqi

Ten mecz został zaplanowany na 30 grudnia 2022 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 22:15. Pięć minut wcześniej rozpocznie się transmisja na Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Dostęp do tych kanałów gwarantuje platforma Pilot WP. Dzięki niej możesz oglądać mecze między innymi na smartfonach, komputerach czy telewizorach.

Dla kogo hit ligi portugalskiej?

Do tej pory najlepiej w rozgrywkach prezentowała się SL Benfica. Ten zespół otwiera zestawienie ligowe. W trzynastu meczach nie poniósł ani jednej porażki! Dwunastokrotnie wygrywał, a raz podzielił się punktami z drużyną przeciwną. Bilans bramkowy tej ekipy to 37:7, a liczba punktów – 37.

SC Braga wypadała nieco słabiej. Jest to trzecia siła ligowej tabeli. Na koncie tej drużyny widnieje 28 "oczek". Na ten dorobek złożyło się dziewięć zwycięstw, jeden remis i trzy porażki. Bilans bramkowy wynosi 29:12. W pięciu poprzednich meczach ligowych SC Braga dwukrotnie przegrała i trzy razy notowała triumfy.

SL Benfica stanie przed szansą na umocnienie swojej pozycji na fotelu lidera ligi portugalskiej. SC Braga natomiast będzie mieć okazję, by nieco zminimalizować stratę do pierwszego zespołu w zestawieniu. Jest więc o co grać.

d2zkjqi

Za faworyta tego spotkania należy oczywiście uznać zespół Benfiki. To, że nie przegrał w tym sezonie ligowym jeszcze ani jednego meczu, jest niewątpliwie bardzo wymowne. Trudno sobie wyobrazić, by ten zespół nagle mógł wypaść z doskonałego rytmu. Z drugiej strony – kto wie, jak na formy poszczególnych ekip wpłynęła przerwa na mistrzostwa w Katarze. Niewątpliwie hit ligi portugalskiej to zweryfikuje.

Przypomnijmy, że starcie SC Braga – SL Benfica zaplanowano na 30 grudnia 2022 roku. Początek o 22:15.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na Pilot WP, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.