Trwa ładowanie...

Herb piratów - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Tom Lowe jest angielskim szpiegiem pracującym jako chirurg na pokładzie statku przewożącego urządzenie do nawigacji, w którego posiadanie chce wejść Czarnobrody. Kiedy okręt piracki atakuje jednostkę Toma, ten decyduje się zniszczyć mechanizm i zabić groźnego pirata.

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne Źródło: Shutterstock
d25fcde
d25fcde

Herb piratów - co to za serial

Akcja Herbu piratów ma miejsce w XVIII wieku i skupia się na losach najważniejszych ówcześnie żyjących korsarzy. Głównym bohaterem serialu jest najsłynniejszy pirat świata - Edward Teach, który swoją sławę zdobył pod pseudonimem Czarnobrody.

Herb piratów - twórcy

Pomysłodawcą serialu Herb piratów jest Neil Cross, który napisał również scenariusz do części odcinków. Produkcją zajęły się studia National Broadcasting Company oraz Universal Television. Za reżyserię poszczególnych odcinków odpowiadali David Slade, Ciaran Donnelly, Daniel Attias, Terry McDonogh oraz Deran Sarafian.

Herb piratów - odcinki

Herb piratów to amerykański przygodowo-dramatyczny, który został wyprodukowany w 2014 roku. Składa się z jednego sezonu liczącego dziewięć odcinków. Akcja Herbu piratów rozgrywa się w latach 1715 do 1725, natomiast jego bohaterami są pochodzący z tego okresu historycznego żeglarze i piraci.

Herb piratów - fabuła

Fabuła Herbu piratów opowiada o losach Toma Lowe, który decyduje się na wyeliminowanie niebezpiecznego pirata, który sieje spustoszenie na akwenach morskich. Jego zdanie o Czarnobrodym stopniowo się zmienia, wraz z coraz bliższym poznawaniem tej postaci.

d25fcde

Herb piratów - bohaterowie

Głównymi bohaterami Herbu piratów są: Czarnobrody, Tom Lowe, Selima, Kate, Charles Rider, Nenna oraz Fletch.

Do drugoplanowych postaci należą: Oswald Eisengrim, Finnegan, Frederick Nightingale, Alain Mersault, William Jagger oraz Sam Valentine.

Herb piratów - obsada

Największą gwiazdą filmu jest wcielający się w postać Edwarda Teacha - John Malkovich. Oprócz niego na ekranie można zobaczyć również:

  • Richarda Coyle’a,
  • Claire’a Foya,
  • Yasmine Al Masriego,
  • Davida Hoflina,
  • Chrisa Perfeti’ego.

d25fcde

Herb piratów - nagrody

Serial Herb piratów otrzymał w 2015 roku nominację do prestiżowej nagrody, przyznawanej przez stowarzyszenie Visual Effects Society, w kategorii Wspierające efekty specjalne.

Herb piratów - gdzie oglądać?

Serial Herb piratów zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d25fcde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25fcde