Trwa ładowanie...

Hela w opałach - online w TV - fabuła, obsada, gdzie oglądać

Serial Hela w opałach jest kwintesencją samotnego wychowywania dzieci. Produkcja przedstawia wiele problemów z jakimi musi zmierzyć się samotny rodzic, pozostający bez wsparcia byłego partnera. Hela w opałach to zabawnie opisana historia kobiety wychowującej samotnie trójkę małych i niesfornych dzieci, która codziennie musi mierzyć się z wieloma problemami. Kobieta po burzliwym rozwodzie chce rozpocząć nowe, lepsze życie i skupić się w dużej mierze na sobie.

Hela w opałachHela w opałachŹródło: WP Pilot
d3h0vso
d3h0vso

Hela w opałach - co to za serial

Hela w opałach jest polskim serialem komediowym, który swoją premierę miał we wrześniu 2006 roku. Jest to polska adaptacja amerykańskiego serialu Grace w opałach, emitowanego w latach 1993-1998 w Stanach Zjednoczonych. Serial Hela w opałach mogliśmy oglądać w latach 2006-2007 oraz 2010-2011.

Hela w opałach - twórcy

Producentką serialu Hela w opałach była Dorota Rakońska-Kośmicka. W czwartym sezonie serialu przy produkcji pomagała również Maria Czech. Za reżyserię odpowiedzialni byli: Andrzej Kostenko, Patrick Yoka oraz Magda Targosz. Scenariuszem zajęli się: Anna Jarecka, Paweł Lesisz, Agata Węgrzynowska, Beata Pasek, Olga Dowgird, Doman Nowakowski, Kuba Wecsile, Tomasz Perczyński, Bożena Intrator, Patrick Yoka oraz Katarzyna Krzysztopik.

Hela w opałach - odcinki

Serial Hela w opałach składa się z czterech serii, które łącznie liczą 56 odcinków. Czas trwania jednego epizodu wynosi około 25 min.

Hela w opałach - fabuła

Fabuła serialu Hela w opałach toczy się wokół dojrzałej kobiety, która ma na swojej głowie wychowanie oraz utrzymanie trójki dzieci. Serialowa Hela stara się stanąć na nogach i wyjść na prostą po nieudanym małżeństwie. W tym wszystkim wspiera ją jej bliska przyjaciółka, na której Hela może zawsze polegać.

d3h0vso

Hela w opałach - bohaterowie

Główną bohaterką serialu jest Hela w której rolę wcieliła się Anna Guzik. Hela jest energiczną kobietą w średnim wieku, która bez wsparcia ojca swoich dzieci musi poradzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Hela ma w sobie wystarczająco dużo siły by zapanować nad trójką potomstwa, pracować oraz utrzymywać dom. Jednak nie zawsze życie jest takie kolorowe i problemy potrafią przytłoczyć nawet ją. W rolę byłego męża Heleny, który uchyla się od płacenia alimentów oraz wychowywania dzieci - Romana - wcielił się Marcin Dorociński. Najlepszą przyjaciółkę Heleny zagrała Agata Kulesza. Dużą rolę w serialu odgrywa również nowy chłopak Heli o imieniu Leszek, w którego rolę wcielił się Mariusz Kiljan.

Hela w opałach - obsada

Główni bohaterowie serialu Hela w opałach:

  • Anna Guzik - Helena Trojańska,
  • Agata Kulesza - Edyta Swoboda,
  • Mariusz Kiljan - Leszek Polak,
  • Marcin Dorociński - Roman Trojański,
  • Piotr Gąsowski - Rysiek Swoboda,
  • Julia Kerner - Nela Trojańska (córka Heli),
  • Eryk Lipiński, Igor Lipiński - Jan Trojański (syn Heli),
  • Adrian Gąsior - Kacper Trojański (syn Heli).

Hela w opałach - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Hela w opałach zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3h0vso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0vso